Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je dôvod, prečo by muži mali objímať ženy čo najviac. Neuveríte, aké benefity to prináša

reklama:
objímanie
objímaniewww.gettyimages.com

Spisovateľ David Tumarison je známy svojou úctou a empatiou voči ženám. Tento jeho výrok obletel celý internet a sme presvedčení, že po ňom budete chcieť vašu ženu objímať minimálne každú polhodinu. „Keď muž ticho prichádza zozadu a objíme svoju ženu uzavrie kruh. Je to kruh nehy, tepla a ochrany. Ženu umiestni priamo do stredu vášnivého kruhu.”

„Týmto neúmyselne poukazuje, že v tomto konkrétnom momente je práve ona stredom jeho vesmíru. Muž drží ženu v tichosti. Žena zostala v tichosti. Ona cíti teplé prúdy, prúdy ktoré pramenia z jeho teplých a pokojných rúk. Keď muž objíme ženu, ona sa cíti ako keby mala krídla a mohla lietať. Tento kruh lásky je pokojný a útulný. Táto tichá neha ju rozpustí ako kocky cukru v šálke čaju.”

Kým je teraz ona, stojaca v centre jeho tlejúceho kruhu? Čo cíti? Kým je v tejto chvíli? Je ženou či dievčaťom? Cíti sa milujúcou či milovanou? Nežná pokrývka ticha prekryla ženské ramená a zakryla jej myšlienky pred mužom alebo práve naopak, v tomto kruhu je všetko odkryté?

Koniec koncov on ju len drží, chráni ju od vonkajšieho sveta, ktorý je studený a osamelý. Ale v jeho náručí je teplo a pohodlne. Tieto ruky sú jej ochranou a pohodlím. Práve toto je všetko čo žena nevedomky hľadá, čaká a v čo dúfa. Vážte si svoju ženu, objímajte ju a ukazujte jej, že je pre vás stred vesmíru. Pretože na ničom inom nezáleží.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 22. apríla 2022

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.