Snívate o hladkej pokožke bez čiernych bodiek? Pozrite sa na tento úžasný spôsob. Budete spokojné

Zdieľať
žena

Po hladkej, krásnej a hebkej pleti túži asi každá žena. Pleť bez čiernych bodiek je túžbou mnohých mladých dievčat, ale aj dospelých žien, pretože na každého pôsobia vonkajšie aj vnútorné faktory trochu inak. Niekto má šťastie a pleť má po celý život krásnu, čistú a hebkú, a teda nemusí riešiť jej problémy. Sú však ľudia, ktorí to šťastie nemajú a veľkú časť života sa stretávajú s čiernymi bodkami, mastnotou a ďalšími nedokonalosťami, ktoré rozhodne nepôsobia dobre. Väčšinou to potom riešia tým, že na pleť aplikujú najrôznejšie drahé krémy a masky, ktoré sú mnohokrát plné chémie. Existuje však lepší, lacnejší a bezpečnejší spôsob.

Ušetríte hromadu peňazí

Používanie drahých krémov a masiek, ktoré v sebe obsahujú veľa chemických látok je z dlhodobého hľadiska starostlivosti o pleť mnohokrát kontraproduktívna. Pleť sa síce vyčistí a je pekná, lenže to trvá len chvíľu. Po čase sa všetko vráti do normálu a problémy sa môžu dokonca zhoršiť. To samozrejme vedie k tomu, že sa krémy aplikujú ďalej a ďalej, a peňaženka je chudobnejšia a chudobnejšia. S touto metódou zostane peňaženka plná dosť dlho a vaše zdravie vám poďakuje, pretože ide o čisto prírodný spôsob.

Len tri zložky

Teraz sa pozrieme, ako si pripraviť domáci krém, ktorý bezpečne a efektívne nahradí komerčné krémy z obchodov. Jeho účinok je navyše dlhodobejší a účinnejší. K výrobe tohto krému, resp. zmesi, budete potrebovať:

  • trochu morskej soli,
  • vodu a
  • citrónovú šťavu,

V týchto pomeroch: lyžica soli, šťava z ½ citróna a hrnček vlažnej vody. Vidíte? Nemusíte zháňať žiadne náročné nástroje ani prípravky, pretože ich máte určite doma.

Kroky postupu

Krok jedna pri príprave domáceho krému je nasledujúci. Morskú soľ dajte do misky a zalejte ju vodou, aby sa dostatočne rozpustila. Druhým krokom je pridanie citrónovej šťavy a poriadne premiešanie všetkých zložiek. Tretím krokom je nanesenie krému na problémové partie vašej pleti. Krém nechajte účinkovať 3 minúty a potom ho opláchnite vlažnou vodou. Samozrejme je dôležitá pravidelná starostlivosť, inak by účinky boli nulové. Prajeme veľa šťastia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané