Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete poznať svoj mentálny vek? Zistite to vďaka vizuálnemu testu

reklama:
levy
levyyoutube.com

Bežne sa hovorí, že vek je iba číslo. Dôležité je, na koľko sa cítite. A váš vek, ktorý počítate od narodenia, skutočne neurčuje, ako na tom ste po psychologickej stránke. Naša mentalita a myslenie nemusí mať veľa spoločného s naším reálny vekom. Dokazuje to aj tento vizuálny test. Vaša úlohou bude spočítať na obrázku kráľa zvierat. Koľko levov dokážete na obrázku spočítať, podľa toho môžete určiť svoj mentálny vek. Na obrázok by ste sa mali pozerať po dobu zhruba 10 až 15 sekúnd.

1 až 4 levy

Tento počet levov zodpovedá mentálnemu veku 25 až 30 rokov. To je obdobie, kedy ste ešte len na začiatku svojej profesijnej kariéry, a ku všetkým udalostiam, ktoré vám prináša život, dokážete pristupovať pozitívne. Zároveň viete nájsť neobvyklé riešenia, ktoré sú zároveň efektívne. V starobe budete patriť k energickým ľuďom, ktorí si starnutie nepripúšťajú.

4 až 6 levov

Pokiaľ ste napočítali práve toľko levov, máte mentálny vek 30 až 40 rokov. To hovorí, že patríte k vrelým ľuďom, ktorí dokážu prejaviť lásku. Váš život musí ísť jasným smerom a ste skôr rozvážni a pokojní. Vážite si to čo máte, či už je to rodina, priatelia alebo práca.

6 až 10 levov

Pri tomto počte vám je mentálne cez 40 rokov. Nemusíte sa báť, že by to snáď bolo veľa. Tento mentálny vek vyjadruje múdreho človeka, ktorý už je ostrieľaný životom. Máte radi, pokiaľ všetko beží podľa vašich predstáv a zmeny už pre vás nie sú. Odpočinok sa snažíte tráviť aktívne.

10 až 12 levov

Pokiaľ ste spočítali takmer všetky levy, tak váš mentálny vek je pod 25 rokov. Ste doslova nabití energiou a málokto vám stačí. Ste úprimní, čo je skvelé, ale možno často až naivne, čo znamená veľkú zraniteľnosť. Na druhú stranu sa dokážete rýchlo otrepať od zlej skúsenosti. Pokiaľ si zamilujete druhého človeka, úplne sa mu otvoríte.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 5. decembra 2021

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.