Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká je teraz vaša životná úroveň a čo vás čaká budúci mesiac? Vyberte si kryštál a zistíte to!

reklama:
01 2.jpg

Opäť tu pre vás máme jeden zaujímavý testík, resp. veštbu budúcnosti. Dnes vám dávame na výber šesť krásnych kryštálov, z ktorých každý obsahuje posolstvo budúcnosti. Ak si chcete byť naozaj istí, že ste si vybrali správny kryštál, ktorý bude vypovedať o vašej budúcnosti, pozrite sa na ich výber, zatvorte oči a vyberte si podľa toho, ktorý zamieri k vášmu srdcu. O ňom si následne prečítajte charakteristiku a nechajte sa napríklad prekvapiť.

Kryštál jedna a dva

Krystal číslo jedna: Ak ste si vybrali kryštál číslo jedna, potom vás v živote čakajú veľké zmeny. Možno sa zdá, že v súčasnej dobe stojíte na jednom mieste a stagnujete, ale nebojte sa, činíte užitočné zmeny. Buďte trpezlivý a urobte si čas na seba. Predovšetkým buďte trpezlivý a zachovajte pokojný postoj.

Krystal číslo dva: Podvedome sa snažíte žiť vyrovnane a viac vedome. Budete musieť premýšľať o tom, aké máte v živote skutočné hodnoty. Pred vami nie je jednoduchá cesta, ale ak sa nevzdáte, čaká vás oveľa lepší život.

Kryštál tri a štyri

Krystal číslo tri: Tu sa zdá, že máte celkom citlivé receptory bolesti. Počas vášho života sa postupne všetko začne uberať pozitívnym smerom. Dostanete aj to, po čom túžite celý život. Aj napriek tomu, že už sa vám prihodilo veľa zlých vecí a neveríte tak, že práve vy by ste šťastie mohli mať, nesmiete sa vzdávať. Pocit vlastného šťastia je pre vás naozaj kľúčový.

Krystal číslo štyri: V budúcnosti budete čeliť negatívnym vplyvom. Žiarlivosť, zlosť alebo závisť sa stanú vašou súčasťou. Budete sa musieť naučiť s tým bojovať, inak vás to ovládne a zničí všetko pozitívne vo vašom živote.

Kryštál päť a šesť

Krystal číslo päť: Práve teraz nastáva čas, kedy sa musíte zbaviť svojich starých návykov a zlozvykov. Prestaňte sa stýkať s ľuďmi, ktorí nesú negatívnu energiu. Venujte viac pozornosti svojmu telu i duši. V prípade, že sa cítite zle, poraďte sa s lekárom, aby vám pomohol. V žiadnom prípade sa nezanedbávajte.

Krystal číslo šesť: Ak ste si zvolili tento kryštál, potom pravdepodobne potláčate svoje pocity. Buďte k sebe úprimnejší a prestaňte si komplikovať život tajomstvami. Môžete mať tiež pocit, že váš život veľa ovplyvňujú vonkajšie faktory, čo je prirodzene hlúposť. Všetko si robíme sami, takže ak cítite naozaj problém, poraďte sa odborníkom.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 6. apríla 2020

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.