Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matku prebudilo štekanie psa a netušila, prečo to tak je! Keď vstúpila do izby svojho syna, bola v šoku! To čo videla, jej doslova vyrazilo dych.

reklama:
Fb 94.jpg

Rodina Natallových je typická americká rodina s mamou, otcom, synom a psom. Ako to tak býva, skutočnosť je o niečo komplikovanejšia. Ich syn trpí cukrovkou 1. typu, ktorá mu bola diagnostikovaná, keď mu boli dva roky. Pri tejto poruche je životne dôležité pravidelne sledovať hladinu cukru v krvi a každá odchýlka od normálneho stavu môže spôsobiť vážne problémy aj smrť. Preto si rodina k chlapcovi zaobstarala špeciálne vycvičeného psa, ktorý svojím jemným čuchom rozozná, kedy hladina krvného cukru u postihnutej osoby klesá a včas na to upozorní. A to chlapcovi zachránilo život.

01 26.jpg

Pes, labrador menom Jedi, sprevádza chlapca úplne všade a zostáva s ním aj počas spánku. Ak by sa chlapcovo zdravie dostalo do ohrozenia, je Jedi kedykoľvek pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd zasiahnuť.

To sa stalo práve pred nedávnom. V noci, keď celá rodina pokojne spala, Jedi začal hlasno štekať. Chlapcova matka sa prebudila vo chvíli, keď jej pes štekal takmer priamo do tváre. Rozospatá žena tomu ale nevenovala pozornosť a snažila sa psa upokojiť a odohnať.

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 24. septembra 2020

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.