Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mačky skutočne ochraňujú dom pred zlými duchmi a negatívnou energiou. A tu je dôvod prečo

reklama:
mačka
Mačky skutočne ochraňujú dom pred zlými duchmi a negatívnou energiou. A tu je dôvod prečoFoto: www.freepik.com

Mačky sú populárne hlavne preto, že sú zábavné a očarujúce, ale existuje hlbší dôvod, prečo k týmto roztomilým klbkám pociťujeme náklonnosť. Koniec koncov už naši dávni predkovia verili, že mačky nie sú len milé domáce zvieratá, ale aj domáci ochrancovia. Mačky vykonávajú oveľa dôležitejšiu úlohu, ochraňujú dom pred iným druhom nepozvaných hostí.

Mačky a negatívne energie

Spomeňte si na moment, keď ste videli svojho kocúra alebo mačku intenzívne pozerať na zdanlivo prázdny priestor, alebo tráviť až podozrivo dlhú dobu na jednom konkrétnom mieste v dome. Starovekí filozofi verili, že mačky sú citlivé na koncentrovanú negatívnu energiu a snažia sa ochrániť vás aj váš dom od možných zlých duchov a prízrakov. Je to preto, že mačky majú jedinečnú silnú auru, tiež známu ako astrálnu silu, ktorá sa zameriava práve na odstránenie negatívnej energie. Je možné, že negatívna energia zostala z čias, kedy ste vo vašom dome ešte nežili, alebo prišla zvonku. Mačka slúži ako posledná obranná línia pre vás a vašich blízkych, snaží sa zlého ducha lapiť do svojho mocného energetického poľa a vyhnať ho z domu, hovoria ezoterici. Nerušte svoju mačku, pokiaľ si náhodou všimnete, že cieľavedome chodí po celom dome. Mačky vedia rozlišovať zámery astrálnych entít, dokážu rozoznať zdroj negatívnej energie a v konečnom dôsledku ho aj zničiť. Z tejto viery tiež pochádza zvyk, nechať najprv vojsť do domu mačku, predtým ako prekročíte prah. Týmto takzvane chceme, aby mačka očistila náš nový domov od zvyškov negatívnej energie, zostávajúcej po predchádzajúcich obyvateľoch.

Spôsoby boja proti negatívnej energii

Existujú spôsoby, ktorými môžete svojej mačke pomôcť vyhnať zlých duchov z vášho domu. V prípade, že sa mačka zaujíma o konkrétne miesto v dome, môžete sa tam pomodliť a vykonať očistný rituál podľa vlastného výberu. Neskôr si to môžete overiť. Bude sa váš huňatý ochranca vracať na to isté miesto, alebo už nie. vtedy sa očistný rituál úspešne vyrovnal s negatívnou energiou.

Ochrana pred kliatbou a urieknutím

Rovnako ako talizmany a prívesky, ktoré nosili všetky kultúry na celom svete, aby sa uchránili od urieknutím, odporúča sa mať mačku. Správny spôsob ako „dobíjať“ vašu mačku pozitívnou energiou a silou je použiť ľavú ruku na pohladenie šije a pravú na pohladenie jej chvosta. To vám umožní udržať si absolútny kontakt s vašou mačkou a využiť jej ochrannú energiu.

Mačky tiež dokážu zaistiť svojho pána

Pokiaľ trpíte vážnym emočným stresom, jednoducho si ľahnite vedľa svojej mačky a hlaďte ju. Niekedy sama mačka príde za vami a sadne si vám na miesta najviac náchylné na choroby.

Ochrana pred geopatogénnymi zónami

Mačky vám dokážu zaistiť energetickú ochranu, aj keď náhodou žijete v geopatogénnej zóne. Geopatogénne zóny sa tak nazývajú preto, že sú to miesta, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravie osoby, pokiaľ v nich prebýva dlhšiu dobu. V takých miesta sa nachádza hustý a stály prúd negatívnej energie. Všetky mačky dokážu zaistiť ochrannú a liečebnú energiu,  ale existujú určité rozdiely medzi prínosmi, čo mačky môžu svojmu majiteľovi priniesť.

Čierne mačky

Poskytujú najkomplexnejšiu magickú ochranu od okultných síl a prekliatia. Tieto mačky sú najvhodnejšie na zničenie negatívnej energie, ktorá môže vo vašom dome prebývať.

Trojfarebné mačky

Spájajú v sebe výhody čiernych, bielych a ryšavých mačiek a poskytujú vášmu domovu významnú ochranu od všemožného nemateriálneho zla. Tieto trojfarebné mačky sa často spájajú so šťastím a prosperitou.

Šedé mačky

Majú utišujúci účinok a prinášajú radosť a lásku do života svojho pána. Pokojná energia stelesnená v týchto mačkách sa často spája so šťastím a blahobytom.

Farebné siamské mačky

Sú to jedny z najhravejších plemien mačiek a svojmu majiteľovi prinášajú slávu a úspech.

Dvojfarebné mačky

Prinášajú so sebou energiu, ktorá vám dáva rozum a zdravý úsudok.

Zlatisté a ryšavé mačky

Často ich spájajú s pradávnou múdrosťou kvôli vysokému postaveniu v starovekých chrámoch. Predstavujú aj slnečnú energiu a milosť.

Pruhované mačky

Zlepšujú náladu, očisťujú energiu v dome a vytvárajú atmosféru na vtipy a zábavu.

Nezávisle na tom, akú mačku si vyberiete alebo už máte, môžete si byť istí tým, že vám poskytne neviditeľnú ochranu svojej mocnej aury a citlivosť na prítomnosť zlých duchov.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 17. marca 2023

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.