Viete ako sa dá odomknúť nákupný vozík? Ide to ľahko aj bez mince a žetónu

Zdieľať
nákupný vozík
Viete ako sa dá odomknúť nákupný vozík? Ide to ľahko aj bez mince a žetónu

Ste v supermarkete a chystáte sa na veľký nákup, ale zistíte, že nemáte mincu alebo žetón na odomknutie nákupného vozíka. Čo robiť? Nezúfajte, existujú metódy, ako tento problém ľahko a rýchlo vyriešiť.

1. Kľúč miesto mince

Prvým z trikov je použitie kľúča. Kľúč s okrúhlym koncom môže fungovať ako náhrada za mincu alebo žetón. Stačí ho vložiť do otvoru určeného pre mincu a nákupný vozík by mal byť voľne k dispozícii. Je však dôležité si uvedomiť, že tento trik nemusí fungovať na všetkých vozíkoch v závislosti od dizajnu zámku.

2. Prívesok na kľúče

Ak máte pri sebe kruhový prívesok na kľúče, mohol by tiež odomknúť nákupný vozík. Tento prívesok môže nahradiť mincu alebo žetón a uvoľniť vozík na použitie.

3. Očko z plechovky

Ak máte na dosah plechovku s očkom, môžete tento malý kovový prvok použiť na odomknutie nákupného košíka. Očko jednoducho vložíte do otvoru a vozík by mal byť pripravený na použitie.

Tieto metódy môžu byť veľmi užitočné, ak sa ocitnete v situácii, keď potrebujete nákupný vozík, ale nemáte po ruke mincu alebo žetón. Napriek tomu je dôležité mať na pamäti, že tieto alternatívy by mali byť použité s opatrnosťou a zodpovednosťou, aby nedošlo k poškodeniu alebo zablokovaniu zámku nákupného vozíka. Nabudúce, keď vyrazíte na nákup a zabudnete doma mincu alebo žetón, môžete využiť tieto jednoduché triky a uľahčiť si tak nákupný proces.

nakupovanie
Viete ako sa dá odomknúť nákupný vozík? Ide to ľahko aj bez mince a žetónu Foto: www.gettyimages.com

Zdroj: tiscali.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané