Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Veríte na duchov? Podľa týchto indícií spoznáte ich prítomnosť

reklama:
duch
Veríte na duchov? Podľa týchto indícií spoznáte ich prítomnosťFoto: www.gettyimages.com

Stáva sa vám, že ste v miestnosti úplne sami, napriek tomu máte pocit, že niekto, koho nevidíte, je vedľa vás a uprene vás pozoruje? Tieto indície vám pomôžu zistiť, či sa vo vašom okolí nepohybujú duchovia.

Toto miesto navštívila smrť

Mávate zvieravý pocit na hrudi a vaša myseľ sa v určitej miestnosti nedokáže na nič sústrediť? Býva vám chladnejšie ako v ostatných izbách a vy nedokážete nájsť žiadne vysvetlenie? S najväčšou pravdepodobnosťou práve v tejto miestnosti niekto zomrel a snaží sa nájsť cestu na druhú stranu.

Nezvyčajné zvuky

Počujete dosť neobvyklé zvuky, ktoré nevydáva žiadny predmet ani osoba vo vašej domácnosti? Ak nie ste sami, kto ich počuje, tak s vami býva ešte niekto, kto sa snaží na seba upozorniť alebo vám niečo oznámiť. Možno vám dá na vedomie, že ste neurobili, čo ste mali.

Pohybujúce sa predmety

Z nevysvetliteľného dôvodu sa zrazu veci začnú pohybovať. Padajú bez toho, aby ich niekto zhodil, obraz, ktorý je na svojom mieste niekoľko rokov naraz spadne, závažie pri hodinách sa rozkmitá alebo úplne zastaví a luster sa rozhojdá. Možno nám chcel niekto týmto povedať, že je načase nezabúdať na svojich blízkych, ktorí s nami už nie sú, a my sme na nich zabudli.

Podivné tiene

Všimli ste si tieňov na stene, ktoré tam predtým neboli a nie je tam ani žiadny predmet, ktorý by ich mohol vytvoriť? Možno, keď sa lepšie zahľadíte, spoznáte, čo predstavujú. Môže to byť pripomienka niečoho, čo ste zažili, alebo čo vás ešte len čaká.

Vaši domáci miláčikovia sa správajú divne

Inokedy veľmi pokojný a vyrovnaný psík je zrazu nesvoj, pobehuje, vrčí a nemôže sa upokojiť? Vaša milá a prítulná mačička sa ježí a vystrkuje pazúriky a vy netušíte prečo? Zvieratá sú oveľa vnímavejšie ako ľudia, a preto cítia prítomnosť duchov a reagujú podráždene.

Niekto vás sleduje

Ježia sa vám chĺpky na krku, máte zimomriavky a pocit, že vás niekto sleduje? Áno, ale kto, do izby nie je vidieť, sú zatiahnuté žalúzie, ste tam celkom sami. Neprepadajte panike a snažte sa upokojiť, pretože vaše podvedomie sa vám snaží povedať, že nie ste sami, možno za vami prišiel niekto, koho ste oplakali a dávno stratili.

Nočné mory, ktoré sa vracajú

Ak máte zlé nočné mory, ktoré sa neustále opakujú alebo vracajú, možno, že ste asi niečo sľúbili a nedodržali. Duša vášho blízkeho, ktorému ste tento sľub dali, sa vám tak snaží zo záhrobia pripomenúť vašu povinnosť. Máte skutočne čisté svedomie? Pokúste sa chybu napraviť a snáď budete pokojnejšie spať.

Obrázky a nápisy

Na zarosenom okne či zrkadle sa zrazu objavil prstom namaľovaný obrázok alebo písmeno a vy netušíte, kto to mohol urobiť. Hlavne pokoj, týmto sa vám chce váš duch predstaviť. Pekne ho pozdravte a poďakujte mu za to, že sa s vami snaží skontaktovať. Keď budete trpezliví, možno sa dozviete, kto vás navštívil a čo chce.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 13. februára 2023

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.