Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete si prenajať mamu, alebo zaplatiť niekoho, kto vám utrie slzy? Toto je 6 najbizarnejších služieb

reklama:
utieranie sĺz
utieranie sĺzwww.gettyimages.com

Čím viac ide technológia dopredu, tým viac trávia ľudia čas na internete. Internet nám často pomáha, keď sa nám jednoducho nechce. Jedlo si môžeme objednať priamo domov, na oblečenie už nemusíme do obchodu a podobne. Okrem týchto služieb ale poskytujú niektoré firmy na internete aj služby, ktoré sú naozaj bizarné a pobavia nejedného z vás. Chýba vám matka? Tak si ju objednajte. Potrebujete niekoho, kto by vám utrel slzy? Tak prosím. Poďme sa spoločne pozrieť na 6 najbizarnejších služieb, ktoré môžete nájsť na internete.

Rozchod

Nemáte na to, aby ste sa s človekom rozišli? Tak toto je služba presne pre vás. Jednoducho si objednáte rozchod, podáte informácie o človeku, s ktorým sa chcete rozísť a zvyšok už za vás vyrieši táto služba, ktorá danej osobe pošle správu, email, alebo pokojne zavolá.

Mama

Ste „mamičkovský typ“ a chýba vám rodič, ktorý by sa o vás staral? Prenajmite si mamu. Tá s vami bude tráviť čas, piecť vám koláče, alebo vám aj pokojne upletie ponožky či svetre. Dokonca dá aj materskú radu do života. Je ale potrebné si uvedomiť, že nejde o vašu novú kamarátku alebo slúžku.

Zemiaky

Ale nie hocijaké. Listy už dávno nie sú to, čo bývali, a tak sa jedna spoločnosť rozhodla, že bude posielať zemiaky. Je to jednoduché. Spoločnosti oznámite svoj odkaz pre danú osobu, jej adresu a o zvyšok sa už postará. Odoslanie je anonymné a môžete napísať naozaj čokoľvek, čo budete chcieť.

Sliepky na prenájom

Sliepky na prenájom = vždy čerstvé vajíčka. Vďaka firme si prenajmete sliepku, môžete sa na ňu chodiť pozerať a dokonca si nechávať jej vajíčka. Musíte sa ale pevne rozhodnúť, či sliepku naozaj chcete, pretože od zmluvy je možné odstúpiť najdlhšie do 6 týždňov. Navyše ako bonus dostanete k sliepke aj manuál s presným postupom.

Trpaslík

Máte radi trpaslíkov? Jedna firma v Montreale ich prenajíma. Vyberiete si svojho trpaslíka napríklad na narodeniny, svadbu, alebo rozlúčku so slobodou. Trpaslík vám pokojne urobí striptíz, alebo sa bude starať o občerstvenie a servírovanie.

Človek, čo vám v práci utrie slzy

Komu by sa občas z práce nechcelo plakať? Občas jednoducho nemáme svoj deň, v práci sa nám nedarí a tak sme zdrvení. Táto služba poskytuje muža, ktorý vás buď v práci rozveselí, alebo vám utrie slzy. Muža si môžete vybrať sami podľa fotografie. Táto terapia údajne poskytuje nevídaný účinok. No a pokiaľ pracujete z domu, môžete si utierača sĺz pozvať aj k sebe domov.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 4. novembra 2021

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.