Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyhnal z domu negatívnu energiu. Stačil mu na to jednoduchý postup

reklama:
soľ
soľwww.gettyimages.com

Ak sa vám v poslednej dobe nedarí, finančne sa stretávate s problémami a nedostatkom alebo ste vážne ochoreli, znamená to, že miesto, kde trávite väčšinu času je plné negatívnej energie. Môže to byť vaša kancelária alebo pokojne domov. Záleží, kde ste zo seba negatívnu energiu uvoľňovali.

Nepríjemné prostredie

Tieto škodlivé energie bránia tomu, aby sa váš život zlepšoval, a preto dnes musíte čeliť toľkým problémom. Negatívne energie sú neviditeľné, môžete cítiť iba ich ničivý účinok. Duchovne citliví jedinci sú oveľa náchylnejší k negatívnym energiám a tá ich tak môže výrazne potrápiť.

Zbavte sa svojho trápenia rýchlo a ľahko

Ak za vami často prichádzajú na návštevu ľudia, ktorí majú negatívnu energiu, hromadia sa vo vašej domácnosti škodlivé energie. Je čas sa zbaviť negatívnych vplyvov a k tomu vám môže dopomôcť trocha soli.

Čo musíte urobiť, aby ste sa zbavili škodlivej energie? Dajte trochu soli do rohu miestnosti, kde trávite väčšinu času a nechajte ju tu bez povšimnutia ležať celých dvadsaťštyri hodín.
Po uplynutí času soľ zameťte a hneď vyneste z bytu. Neskladujte rozsypanú soľ v koši, nevyhadzujte ju na dvor ani ju nesplachujte do toalety.

Opakujte tento postup v každej miestnosti, ak chcete, aby bol celý váš byt očistený od negatívnych energií. Oplatí sa tiež meditovať, používať v priestore príjemné farby a materiály. Keď sa v miestnosti budete cítiť dobre, sami ju zaplníte pozitívnou energiou a bude sa vám tu lepšie žiť.

Ku spokojnému životu potrebujete mať miesto, kde vám bude dobre. Bez toho nebudete dosahovať svoje ciele a môžete upadnúť do depresie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 23. októbra 2021

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.