Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

TEST: Čo vidíte na obrázku prvé? Vypovie to veľa o vašom sexuálnom živote!

reklama:
00 2.jpg

Možno sa tomu stále čudujete, ale aj podľa jedného obrázku možno preskúmať naozaj veľa zákutia vašej osobnosti.

Naše podvedomie má významný vplyv na to, ako sa správame, čo robíme a ako vidíme veci okolo nás. Ukladá totiž všetko, čo sme kedy videli, cítili a prežili. A rovnako tak aj podľa toho, čo vidíte na najrôznejších obrázkoch, ktoré už iste poznáte z našich pravidelných testov, o vašej osobnosti môže prezradiť skutočne veľa. A pretože vás tieto sondy do vnútra ľudskej duše baví, máme pre vás ďalšie. Stačí sa teda pozrieť na obrázok, zapamätať si, čo zbadáte ako prvý, a prečítať si, čo to o vás vypovedá.

Líška

C01 1.jpg

Ak ste ako prvé videli líšku, ste veľmi pozitívne a romantická osoba. Tento obrázok predstavuje vďaka svojej oranžovej farbe ilúziu západu slnka. Až na druhý pohľad sa stáva vyobrazením zvieraťa. To tiež znamená, že ste veľmi silne spojení s prírodou a predovšetkým v láske hľadáte človeka s podobnými hodnotami. Hoci sa hovorí, že líška je prefíkaná, vy ste čestná osoba a vašej doménou je múdrosť. Čo sa týka vzťahov, najdôležitejšie je pre vás sloboda. Nevadí vám dlhodobé spolužitie s partnerom, kým sa necítite ako vo väzení.

Delfín

C02 1.jpg

Ak ste ako prvý zbadali delfína, ste pomerne sofistikovaná a šťastná osoba. Pokiaľ ide o váš milostný život, hľadáte k sebe inteligentný a pokojnú osobu. Ste veľmi okouzlujícící a radi sa obklopujete ľuďmi, ktorých máte skutočne radi. Viete reprezentatívne vystupovať na verejnosti a vaše postoje sú vyvážené. Ste láskaví, mierumilovní a uprednostňujete harmóniu vo všetkých sférach života. Túžite tiež po veľkej rodine, už preto, že so všetkými svojimi príbuznými udržujete naozaj blízke väzby.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 17. apríla 2021

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.