Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž na smrteľnej posteli držal pevne za ruku svoju manželku. U všetkého bola tiež dcéra, ktorá si všimla jednej veci, tá ju úplne šokovala

reklama:
Muž na smrteľnej posteli
Muž na smrteľnej posteli držal pevne za ruku svoju manželku. U všetkého bola tiež dcéra, ktorá si všimla jednej veci, tá ju úplne šokovalaIlustračné foto: www.gettyimages.com

Príbehy veľkých lások si zaručene zaslúži obdiv. Toto je jeden z takých. V hlavnej úlohe v ňom má Floyd a Violet. Pár, ktorý spolu bol dlhých 67 rokov. Ich príbeh sa začal už na základnej škole a vydržal aj ďalšie roky. A ako plynie zo samotného nadpisu nášho článku, môžeme v podstate povedať to, že im láska vydržala až do smrti.

Láska prekonala aj vojnu

Unikátne na ich príbehu je tiež to, že ich láska prekonala aj 2. svetovú vojnu, kde musel Floyd narukovať. Vzťah udržiavali na diaľku, pomocou listov. Po návrate došlo k tomu, že sa vzali a spoločne založili rodinu. Celkom mali 3 deti a žili veľmi spokojne na menšej farme, ktorej sa tiež pravidelne venovali. V tej vlastne videli aj zmysel svojho celého života.

Vek a zdravotné problémy

Ako to už býva, staroba je spojená s celým radom zdravotných problémov. A tie sa nevyhýbali ani tomuto páru. Konkrétne to bola Violet, ktorá začala trpieť demenciou. Manžel sa samozrejme zachoval správne a bol jej oporou a veľkou pomocou. Neskôr sa deti rozhodli, že im bude lepšie v kvalitnom domove pre seniorov. Zdravotnými problémami následne začal trpieť tiež Floyd, a to konkrétne ťažkosťami s obličkami. Lekári bohužiaľ zistili, že choroba postupuje veľmi rýchlo a tak je treba počítať s tým, že tu už dlhú dobu nebude.

Posledné hodiny tohto páru boli unikátne

Floyd ležal na smrteľnej posteli a vedel, že je to jeho posledný deň. Hneď vedľa neho bola Violet, ktorú držal po celý čas za ruku a ona ho tiež objímala. Rodina ich nechala osamote, aby sa mohli rozlúčiť. A k čomu potom došlo? Dcéra sa na nich po chvíli prišla pozrieť a bola úplne šokovaná tým, čo sa stalo. Toto bol príbeh skutočnej lásky, pretože nielen že zomrel Floyd, ale v rovnakej chvíli zomrela aj jeho žena Violet. Do neba tak odišli spoločne. O tomto páre sa hovorí, že ich nerozdelila ani smrť. Toto je príbeh naozaj veľké lásky.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 20. januára 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.