Dievčine je 21 rokov, bola tehotná už 9krát. Stále nechápe, ako sa to mohlo stať

Zdieľať
maldá tehotná žena
Dievčine je 21 rokov, bola tehotná už 9krát. Stále nechápe, ako sa to mohlo stať Foto: www.gettyimages.com

Je šťastná, že má veľkú rodinu. Angie (21) je mamičkou 3 krásnych detí a ďalšie bábätko nosí pod svojim srdcom. Bola celkom 9x tehotná, ale tragicky prišla o 5 detí.

Podľa denníka Mirror Angie prvýkrát otehotnela v 15 rokoch so svojim terajším manželom Jordonom. Napriek tomu, že jej ľudia hovorili, že by v 15 rokoch nemala mať dieťa, mladá matka ignorovala všetky nenávistné poznámky a porodila ich najstaršiu dcéru Neveah.
Tvrdí, že v tom čase brala antikoncepciu. „Neviem, prečo to nevyšlo, ale bolo nám súdené mať dieťa,“ hovorí mladá mamička o svojom prvom tehotenstve, ktoré sa pri jej okolí nestretlo s pochopením. „Vedela som, že od ľudí nedostaneme tie najlepšie reakcie. Každý reagoval inak, keď sme im povedali, že som tehotná,“ povedala Angie a dodala, že mnohí boli šokovaní, naštvaní alebo sklamaní.

Angie stretla Jordona na večierku, vzali sa krátko po jej 16. narodeninách a privítali svoje druhé dieťa, syna Hudsona, keď bolo Angie 17. Angie bohužiaľ päťkrát potratila, ale vlani sa im narodilo tretie dieťa, Finley. Teraz je Angie 21 rokov a je veľmi šťastná, že má v mladom veku veľkú rodinu a žije svoj najlepší život. „Potrat ma naučil byť vďačná za deti, ktoré mám. Vždy som si priala veľkú rodinu,“ dodala mladá mamička.

Zdroj: tiscali.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané