Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo bolo prvé, čo ste videli na obrázku? Tento psychotest odhalí vaše najhlbšie tajomstvá

reklama:

Vykonajte test a pozrite sa, čo máte v hlave. Psychológovia také obrazové testy milujú. Sú jednoduché, zaberajú málo času a môžete sa od nich veľa naučiť. Čoho ste si všimli na obrázku ako prvé? Nezabudnite, že to má byť inštinktívny test. Nemôžete na to dlho myslieť. Je veľmi dôležité, aby ste skutočne dlho nepremýšľali a zapamätali si prvú vec, ktorú ste si všimli pri pohľade na tento obrázok.

01 5.jpg
01 5.jpgVlasy sú korunou krásy každej ženy, a preto im väčšina z nás venuje náležitú pozornosť. Staráme sa o ne, doprajeme im pravidelnú starostlivosť u kaderníka a tiež starostlivo vyberáme, ktorý účes sa k nám hodí najlepšie. Dnes vám ale neprinášame žiadne tipy a rady, ako sa o vlasy ešte lepšie starať, v dnešnom článku sa na vlasy, účesy pozrieme trošku inak, z psychologického uhla pohľadu. Možno to znie trochu nezvyčajne, ale vlasy môžu prezradiť veľa informácií o našej osobnosti a povahe. Neveríte? Skúste náš test. Pozrite sa na štyri obrázky účesov a vyberte ten, ktorý sa vám z nejakého dôvodu najviac páči. Nad odpoveďou nepremýšľajte nijako dlho, riaďte sa predovšetkým svojím inštinktom. Potom si len stačí prečítať psychologické vysvetlenie ku každému účesu. Jednak o sebe možno zistíte niečo nové a jednak si budete môcť overiť, či účes, ktorý nosíte, sa k vám z hľadiska vašej povahy hodí. Ak nie, možno je najvyšší čas na zmenu. A budete nielen vyzerať, ale hlavne sa cítiť oveľa lepšie! [caption id="attachment_123980" align="alignnone" width="640"]cdn.sita.sk alt="Psychologický test" width="640" height="335" data-dominant-color="#ecd1bb"> Psychologický test: Vyberte si účes, ktorý sa vám páči najviac. Neuveríte, čo to o vás prezradí[/caption]

Čo to o Vás prezrádza, sa dozviete na druhej stránke v prezentácii:

Účes číslo 1

Ak vás najviac zaujal prvý účes, ste vodcovská a veľmi kreatívna osobnosť. Ste ambicióznaq, odvážna, nebojíte sa žiadnych nových vecí či zmien. Bez ohľadu na svoj vek vyzeráte stále mlado a sviežo, ste plná energie, ktorú rozdávate aj svojmu okoliu. Riadite sa heslom, že žijeme len raz, a chcete si svoj život čo najviac užiť, máte rada spoločnosť druhých ľudí a rada sa bavíte. Vo vašom hodnotovom rebríčku je na poprednom mieste predovšetkým vaša rodina a priatelia. Len pre zaujímavosť dodajme, že tomuto účesu sa hovorí pixie a prvýkrát ho v šesťdesiatych rokoch preslávila slávna modelka Twiggy. Pixie účes je veľmi praktický a jednoduchý na údržbu a navyše krátke vlasy omladzujú.

Účes číslo 2

Ak ste prepadli kúzlu druhého účesu, ste zrejme veľmi vytrvalá a cieľavedomá žena. Vaša vytrvalosť, cieľavedomosť a odhodlanie vášmu okoliu často imponuje, a vám umožňuje byť úspešná vo všetkých oblastiach vášho života. Viete, čo od svojho života chcete, idete si za tým, a tak si plníte vaše sny, plány a želania. Prekážky, ktoré sa na vašej ceste objavia, vás neodradia, naopak motivujú. Stojíte si za svojimi názormi, ale viete oceniť a rešpektovať aj názory druhých. Tento účes je navyše veľmi trendy a ľahko ho môžete prispôsobiť tvaru a proporciám svojej tváre.

Účes číslo 3

Ak ste zvolili tretí účes, ste vyrovnaná a spokojná žena. Neustále máte dobrú náladu, usmievate sa a vyžarujete do svojho okolia pozitívnu energiu. Ľudia vás majú radi pre vašu empatiu a schopnosť počúvať. Zároveň ste ale veľmi elegantná a atraktívna žena.

Účes číslo 4

Dlhé vlasy sú od nepamäti symbolom ženskosti a zmyselnosti. Ak sa vám páči alebo nosíte sama dlhé vlasy, tak medzi vaše dominantné vlastnosti patrí predovšetkým úprimnosť a priamočiarosť. Nemáte rada klamstvá a podvody. Vaši blízki hrajú vo vašom živote veľmi dôležitú úlohu a dokážete sa im v prípade potreby bez problémov obetovať.v

Ženská tvár

Ak ste ako prvé videli ženskú tvár, znamená to, že ste unavení. Uznajte, mali ste v poslednej dobe pre seba málo času? Neustále ste sa starali o svojich blízkych a o to, aby sa všetci okolo vás mali dobre. Je krásne, že sa staráte o svojich blízkych, ale nemôžete na seba zabudnúť! Nebojte sa, oni to bez vás chvíľku zvládnu. Možno je teraz rad na nich, aby sa zaujímali o vás a vaše potreby.

Kone

Ak vás ako prvé zaujmú kone, znamená to, že vo vašom živote chýba láska. V poslednej dobe ste mali ťažké obdobie. Cítili ste sa osamelí a nenaplnení. Dobrou správou však je, že kone sú symbolom plodnosti, lásky a šťastia, takže existuje veľa náznakov, že vaše ťažké obdobie čoskoro skončí.

Vtáky, hory a ďalšie detaily obrázku

Málokto si najprv všimne podrobností, ale to vy viete. To znamená, že ste veľmi vnímaví. Máte takzvaný „6 zmysel „, vďaka ktorému máte pre ľudí skvelú intuíciu. Vidíte viac než ostatní. Na druhú stranu ste však tiež príliš podozrievaví, čo môže v blízkej budúcnosti vyústiť v nepríjemnú hádku.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 2. decembra 2021

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.