Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neohrabané znamenia. Rebríček TOP 5 nešikovných znamení

reklama:
nešikovná žena
Neohrabané znamenia. Rebríček TOP 5 nešikovných znameníFoto: www.gettyimages.com

Každý deň nie je perfektný. Niekedy sa skrátka kazí, čo sa dá. Niektoré znamenia ale majú predpoklad si v tieto zlé dni aj ublížiť. Toto je rebríček 5 neohrabaných znamení zverokruhu.

Strelec (22. 11. – 21. 12.)

Hoci sú strelci najdobrodružnejšie znamenia, dominujú aj rebríčku neohrabanosti. V podstate pre nich neexistuje bezpečné miesto a dokážu si ublížiť aj na najviac bezpečnom mieste. Napríklad si sú schopní vyšplechnúť mydlo do očí. Na úrazy pri varení sú priamo experti.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Ryby sú tak neohrabané, že neustále do niekoho vrážajú alebo im spôsobujú iné nepríjemnosti. Aj keď sa veľmi snaží týmto situáciám predísť, je to ako magnet a katastrofy skrátka priťahujú. Blízke okolie rýb už si na túto neohrabanosť zvykli a tak urobia všetky potrebné opatrenia, ktoré je potrebné urobiť, aby predišli akejkoľvek ujme.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Neohrabanosť rakov nespočíva v tom, že by niečo zničili, ale ide skôr o to, ako hovoriť s ľuďmi, respektíve to, čo ostatným hovoria. Radi si pustia pusu na špacír a často prezradia informácie, ktoré by si radšej mali nechať pre seba. Môže sa tiež stať, že sa snažia byť na silu až príliš milí, čo nepôsobí nikdy dobre.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci sú skvelými zabávačmi. Keď ale rozpráva niektorú zo svojich zábavných historiek, rozhadzujú rukami okolo seba, čím sa im z času na čas podarí zhodiť veci, ktoré sú v ich blízkom okolí, alebo niekoho polejú pitím.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny sa dostávajú do neohrabaných situácií svojim presvedčením, že dokážu všetko na svete. Odhodlane budú prekonávať aj cez výstrahy všetky prekážky aj za cenu toho, že si zlomí nohu alebo inak zrania.

Zdroj: extrafit.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 18. septembra 2023

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.