Kĺbová výživa pre psov je dôležitá pre ich spokojný a zdravý život

Zdieľať
Running dog
Foto: Adobe Stock

Udržať kĺby psov v dobrom stave je pre ich spokojný život mimoriadne dôležité. Presne na to slúži aj kĺbová výživa Hyalutidin DC Aktiv.

Medzi najdôležitejšie doplnky výživy pre domácich miláčikov určite patrí aj kĺbová výživa pre psov. Spolu s granulami sa tešia aj v našich končinách najväčšej popularite.

Zázračný hyalurón aj bez nepríjemných injekcií do kĺbov

Konkrétne sa bavíme o HYALUTIDIN – tekutej kĺbovej výžive. Mnoho ľudí si myslí, že problémy s pohybovým aparátom sa vyskytujú len u psov vo vyššom veku. Vo veterinárnych ordináciách ale často stretávame prípady, kedy kĺby trápia aj šesťmesačné šteniatka. Veď ide o jednu z TOP 5 najčastejších chorôb psov. Čo je však ďalším problémom, jej liečba je finančne náročnejšia. Tento produkt obsahuje unikátny hyalurón-chondroitín komplex, ktorý disponuje skvelým účinkom, podobným ako pri nepríjemnej vnútrokĺbovej aplikácii injekčnej kyseliny hyalúronovej priamo do kĺbu. Pomáha pri prevencií proti spondylóze, osteochondríze, gonartóze kolenného kĺbu, displázii lakťových kĺbov, dysplázii bedrových kĺbov či artróze a artritíde u psov. Odporúča sa pravidelne užívať psom v záťaži, šteniatkam vo vývoji, dospelým psom, psom po kĺbových operáciách či po úrazoch.

Postarajte sa o vášho psíka pomocou Panakei

Kĺbovú výživu ale aj ďalšie doplnky výživy nájdete na e-shope Panakei.sk. Vyskúšajte aj krmivá či granule, ktoré sú vyrobené z kvalitného mäsa. Na svoje si tu prídu aj majitelia alergických psov vďaka hypoalergénneho krmiva. Granule si zakúpite z rôzneho obľúbeného a pre psíkov vhodného mäsa, ako napríklad z hovädzieho, morčacieho či králičieho. A čo tak milované pamlsky v podobe chrumkavých mini tyčiniek s vysokým obsahom vitamínov sk. B a prírodných minerálov? Vášho psa určite poteší a zachutia mu aj pamlsky – slovenské hovädzie uši. Aj tí náročnejší zákazníci si vyberú napríklad z veľkej ponuky hračiek či vhodných spomaľovacích a lízacích misiek.

Tento článok nie je autorským obsahom DRAN.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané