Značka EREXAN zaujala inováciou – náruživé páry sa majú na čo tešiť

Zdieľať
Znacka erexan zaujala inovaciounaruzive pari sa maju na co tesit.jpg
Značka EREXAN zaujala inováciou – náruživé pári sa majú na čo tešiť. Foto: EREXAN

Inovácie na Slovensku ešte stále žijú, čoho dôkazom je úspešná firma Augeri nutraceuticals, ktorá predstavila svoju horúcu novinku v oblasti stimulantov erekcie pre mužov. Konkrétne ide o špeciálny tekutý prípravok, ktorý dopĺňa osvedčenú produktovú líniu EREXAN®. Prinášame správu o tomto novom silnom pánskom stimulante, ktorý nás zaujal.

Spoločnosť Augeri Nutraceuticals sa viac ako desať rokov zameriava na produkciu kvalitných výživových doplnkov. Jej hlavným záujmom je vytváranie komplexných produktov, ktoré využívajú synergický efekt viacerých účinných látok. Medzi značky patriace do jej portfólia patrí aj obľúbený rad, prevažne pánskych intímnych stimulantov EREXAN®. Posledným prírastkom do produktového radu tejto značky je horúca novinka s názvom EREXAN® Super SHOT, ktorá sľubuje extra rýchlu a silnú podporu mužskej erekcie.

Tento nový, shot na podporu mužskej erekcie zažil vývoj trvajúci dlhšie ako rok a vyžadoval si významnú angažovanosť odborníkov zo Slovenska a Českej republiy. Obchodný riaditeľ firmy, ktorá stojí za zrodom tejto novinky, Mgr. Viktor Tekula zdôrazňuje, že napriek náročnosti vývoja sa im podarilo vytvoriť extra silnú zmes účinných látok, ktorá nebude podliehať lekárskemu predpisu a bude tak voľne dostupná všetkým mužom.

Obchodný riaditeľ sa ku novinke ďalej vyjadril nasledovne: „Vývoj preparátu EREXAN® Super SHOT prebiehal v spolupráci s naším českým partnerom. Ako to už pri inováciách býva, pri vývoji sme viackrát zablúdili do slepej uličky. Vďaka svedomitému a trpezlivému úsiliu všetkých zúčastnených pracovníkov, sa nám však nakoniec podarilo vytvoriť niečo výnimočné. Pripravili sme mimoriadne koncentrovaný tekutý preparát na podporu mužskej erekcie, ktorý sa pohodlne dávkuje, jeho chuť je znesiteľná (ak nie priamo príjemná) a hlavne účinkuje veľmi rýchlo. Výhodná je tiež skutočnosť, že nám jeho prírodné zloženie umožňuje preparát zaregistrovať ako voľnopredajný výživový doplnok, ktorý je dostupný každému mužovi bez lekárskeho predpisu. Naša značka EREXAN® má jasné poslanie: pomáhať párom rozvíjať uspokojujúci a zdravý intímny život. Veríme totiž, že aj toto je veľmi dôležité pre udržanie dlhotrvajúceho a funkčného partnerského vzťahu, ktorý je základným stavebným kameňom našej spoločnosti. EREXAN® Super SHOT prichádza ako odpoveď na potreby mužov, ktorí hľadajú spoľahlivý, dostupný a hlavne rýchly spôsob ako posilniť svoju erekciu, zvýšiť mieru prežívanej rozkoše a zároveň túžia vyjsť v ústrety aj partnerke,” upresňuje starostlivo riaditeľ.

Nový preparát sa odlišuje od konkurenčných produktov svojím nadštandardne vysokým obsahom účinných látok, čo ho zreteľne stavia do výhodnej pozície v porovnaní s mnohými inými tekutými prípravkami na podporu erekcie. Pre mužov, ktorí sa rozhodnú tento produkt vyskúšať, zabezpečuje istotu rýchlych a silných výsledkov.

Jedinečnosť produktu sa odráža aj v mieste jeho výroby. Výroba sa bude uskutočňovať v blízkosti našich hraníc vo fabrike na Morave. To podľa sympatického riaditeľa umožní úplnú kontrolu nad každým aspektom výrobného procesu. Týmto spôsobom bude garantovaná nekompromisná kvalita produktov, ktorá predstavuje základ dôvery zákazníkov v túto značku.

Prvá oficiálna prezentácia EREXAN® Super SHOT sa spolu s ďalšími novinkami tejto spoločnosti uskutoční na výstave Interbeauty a Biostyl v bratislavskej Inchebe už začiatkom novembra tohto roka. Odborná aj laická verejnosť sa tam bude mať možnosť bližšie oboznámiť s výhodami tejto vítanej inovácie. Po oficiálnom predstavení firma pripravuje distribúciu novinky do lekárenských sietí a sietí predajní s výživovými doplnkami a už teraz čelí veľkému záujmu zo strany distribučných partnerov. V prvých mesiacoch však bude produkt dostupný výhradne v oficiálnom značkovom e-shope www.erexan.sk. Firma tým hodlá zabezpečiť čo najlepší užívateľský zážitok pre prvých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú produkt vyskúšať.

Článok bol vytvorený v spolupráci s klientom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané