Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistite, ktoré veci prinášajú do Vašej domácnosti negatívnu a pozitívnu energiu! Zbavte sa problémov z minulosti a zlej energie

reklama:
pozitívnu energiu
Zistite, ktoré veci prinášajú do Vašej domácnosti negatívnu a pozitívnu energiu! Zbavte sa problémov z minulosti a zlej energieFoto: www.gettyimages.com

Už ste niekedy premýšľali nad tým, prečo Vás vždy po príchode domov trápia pochmúrne myšlienky? Budete prekvapení, ale často za to môžu predmety, ktoré máte doma. Mať doma harmonickú atmosféru Vám pomôže viac než zdĺhavé návštevy u psychológa.

01 60.jpg

Často od známych počujeme, že sú neustále chorí, že majú problém s rastlinami, ktoré im neustále schnú alebo že sú ich domáce zvieratá neustále nervózne. Všetky tieto veci môžu byť spôsobené zle akumulovanou energiou v dome.

Čo u nás doma drží negatívnu atmosféru?

Figúrky či sošky s motívom vtáctva prinášajú do Vášho domu smolu. Pokúste sa ich čo najrýchlejšie zbaviť a podobným predmetom sa v budúcnosti vyvarovať.

02 59.jpg

Sošky slonov so zdvihnutým chobotom prinášajú do domu šťastie a hojnosť. Naopak sošky, kde je chobot nízko sklonený, prinášajú do domu smolu a ťažké myšlienky.

03 59.jpg

Dary, ktoré sa Vám nepáčia môžu narobiť viac ťažkostí než úžitku. Zanechávajú u Vás negatívne myšlienky a spomienky na to, keď ste tento nechcený darček dostali.

04 59.jpg

Tematika s rybami dokáže spôsobiť negativitu aj u ľudí so silnou povahou. Pokiaľ máte doma obraz či tapisériu s rybou, týchto predmetov sa zbavte.

05 57.jpg

Rohy a parohy zvierat v nás dokážu utvrdiť pocit, že niečo nie je v poriadku. Podporujú tok pochmúrnych myšlienok a negatívnych pocitov.

06 54.jpg

Popraskané či rozštiepené riady v nás dokážu vyvolať zlé pocity, narušujú našu pozitívnu energiu. Ak takýto riad máte doma, vyhoďte ho, alebo ho môžete využiť na výrobu rôznych dekorácií, ktoré Vám určite urobia radosť.

07 50.jpg

V žiadnom prípade by ste si nemali nechávať obnosené topánky. Poškodenú obuv by ste mali okamžite vyhodiť. Môže Vám priniesť smolu, ba dokonca môžete byť vystavený ohováraniu či posmeškom.

08 46.jpg

Ktoré predmety nám do domu prinášajú pozitívnu energiu?

Predmety, ktoré sú zdobené ľudovými motívmi, nám prinášajú šťastie a harmóniu do domácnosti, nehovoriac o tom, že sú krásne. Slúžia zároveň aj ako symbol strážca zdravia a pohody.

09 42.jpg

Vyšívané ozdobné vankúšiky sú talizmanom rodinného šťastia a lásky.

10 35.jpg

Fikus je krásna izbová rastlina, ktorá okolo seba hromadí pozitívnu energiu, pomáha pri sústredení a upokojení pri strese.

11 27.jpg

Pšenica dokonale neutralizuje prúdy negatívnej energie vo Vašom dome. Najlepšie pôsobí vtedy, ak ju máte vo váze s ušami, na mieste kde sa schádza celá rodina.

12 22.jpg

Pokiaľ sa chcete zbaviť pochmúrnych myšlienok či negatívnej energie u Vás doma, skontrolujte všetky izby. Pozrite sa, ktoré veci z vyššie uvedených sa u Vás nachádzajú a zbavte sa ich. Pokiaľ si chcete v dome udržať harmóniu a pokoj, určite si dokúpte ozdobný riad alebo fikus. Je len na Vás, čo si zvolíte, ale všetci dobre vieme, že vo vlastnom dome by sme sa mali cítiť, zo všetkých miest na svete, čo najlepšie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 8. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.