Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vďaka kamere odhalili pestúnku, ktorá týrala ich dieťa.

reklama:
Fb 71.jpg
youtube.com

Štvorročný syn Tiffany z Kentucky v Kente je chorý a vyžaduje intenzívnu starostlivosť. Preto sa Tiffany s manželom rozhodli nájsť stráženie aspoň na jeden deň v týždni. Keď si ale po čase stráženia všimli zmeny v správaní malého chlapca, vŕtala im starostlivosť pani na stráženie hlavou. Uchýlili sa preto k tomu, že do bytu umiestnili v čase stráženia kameru. Tomu, čo na nej neskôr uvideli, nemohli uveriť.

Matka hľadala profesionálnu starostlivosť o chorého syna

Žena menom Lillian White bola matkou najatá, aby pomohla v starostlivosti o chorého syna. Jej úlohou bolo každý piatok štvorročného Luka strážiť a starať sa o neho. Ani vo sne Tiffany nenapadlo, aké hrôzostrašné metódy opatrovateľka používa. V domnení, že je o jej chlapca skvele postarané opatrovateľke maximálne dôverovala. Všetko sa ale zmenilo vo chvíli, keď si všimla podivných zmien v správaní svojho syna. Ten trpí Downovým syndrómom a epilepsiou. Vzhľadom na to, že potrebuje naozaj intenzívnu starostlivosť rozhodla sa matka svojou pestúnku otestovať. To, čo zistila, ju presvedčilo o úplnej neprofesionalite a neľudskom správaní.

Zo záberu kamier mrazí

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 21. septembra 2020

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.