Pite pred spaním. Asi 30 percent urýchľuje spaľovanie tukov, odstraňuje usadeniny

Zdieľať
Pite pred spaním
Pite pred spaním. Asi 30 percent urýchľuje spaľovanie tukov, odstraňuje usadeniny Foto: www.gettyimages.com

Jedným zo spôsobov, ako efektívne detoxikovať telo a schudnúť ďalšie kilogramy, je zoštíhlovacia zmes, ktorú si môžete ľahko sami pripraviť.

Pite grapefruitový elixír pred spaním a stratíte váhu

Tento grapefruitový nápoj podporujúci zdravie vytvoril Dr. Mehmed Oz, svetoznámy kardiochirurg, ktorý má vlastnú talk show.  Konzumácia tohto kokteilu je obľúbenou a účinnou metódou, ako sa zbaviť telesného tuku a zlepšiť metabolizmus.

Iba 3 prísady

K príprave tejto zmesi potrebujeme iba tri prísady:

  • grapefruit
  • lyžicu medu
  • 2 lyžice jablčného octu

Ak chcete pripraviť zoštíhľujúci nápoj, vytlačte 250 ml šťavy z grapefruitu, pridajte med a ocot a dôkladne premiešajte. Odporúča sa vypiť jeden pohár tohto elixíru pred spaním, miesto večere. Najlepšie je vykonávať liečbu po dobu jedného týždňa, aby ste dosiahli plánované výsledky. Po tejto dobe by sme si mali dať týždeň voľno a v prípade potreby postup opakovať.

Zmes zlepšuje tráviaci proces, odvádza usadeniny z čriev a pomáha znižovať telesný tuk až o 30 percent. To je spôsobené obsahom vitamínu C, tráviacich enzýmov a kyseliny octovej. Vyskúšajte elixír Dr. Oza  a po niekoľkých dňoch uvidíte účinky. Pri detoxikácii s grapefruitovým kokteilom nezabudnite jesť a pravidelne cvičiť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané