Nemusíte byť vedma ani čarodejnica, aby ste dokázali zistiť aký je váš osud! Čiara na dlani vám to prezradí

Zdieľať
čiara na dlani
Nemusíte byť čarodejnica ani vedma, aby ste dokázali zistiť aký je váš osud! Prezradí vám to čiara na dlani Foto: www.youtube.com

Určite poznáte čarodejnice alebo takzvané kartárky, ktoré vám rozprávajú o vašej budúcnosti, vašej osobnej povahe a mnohých ďalších veciach. Vedeli ste ale, že veľa informácií vyčítate z dlane? Táto informácia prezradí líniu vášho srdca. Môžete sa dozvedieť veľa o živote, vzťahoch, milostnom živote.

Bližší pohľad na obrázok nižšie vám presne povie, kde je vaša srdcová línia a o ktorú líniu sa jedná. Väčšina ľudí má na dlaniach až tri čiary, ale iba jedna je správna. Srdcová línia by mala byť najsilnejšia a najdlhšia.

Línia A

Pokiaľ vaša línia ukazuje na prostredník, potom je vašou charakteristikou charakter vodcu. Ste ambiciózny, nezávislý a talentovaný človek s vysokým IQ a silnými rozhodovacími schopnosťami. Nemáte radi, keď sa s vami niekto snaží manipulovať. V týchto situáciách sa okamžite stiahnete, dávate prednosť samote pred bolestným spolužitím. Ani riziko pre vás nie je nič nové. Vaše veľké srdce sa vždy rozhodne a vy to urobíte. Patríte aj k ľuďom, ktorí sa neboja dať najavo svoje city.

Línia B

Ste veľmi láskavý človek. Na druhú stranu ste veľmi nedôverčivý a môže trvať roky, kým začnete niekomu veriť. Radi si okolo seba staviate múr, aby ste sa chránili, pokiaľ sa bojíte, že nikoho nepustíte dovnútra. Tiež nejednáte unáhlene, všetko si najskôr starostlivo premyslíte. Musíte prejsť mnohými cestami, aby ste našli a predstavili svoje plány a ciele. Vyznačujete sa veľkorysosťou a nezľaknete sa tvrdej práce. Ľudia vás obdivujú, to iste viete. Pokiaľ sa do vás niekto zamiluje, bude veľmi pripútaný, už len kvôli vašej povahe.

Línia C

Máte na ukazováku nakreslenú čiaru srdca?  Ste prirodzený vodca a tiež potrebujete rady a povzbudenie od ľudí. Najlepšie od príbuzných. Takže ste dosiahli veľmi vysokú úroveň. Lásky sa nebojíš, máš veľké srdce.

Línia D

Je vaša čiara medzi ukazovákom a palcom? Ste trpezlivý človek a máte dobré úmysly. Tieto dve vlastnosti sú vaše silné stránky. Ste pokojný človek, ale zároveň veľmi aktívny. Radi sa spoznávate a staráte sa o druhých. Ak môžete, dávate všetkým lásku, ale aj teplo všetkým. Dobré úmysly vo vašom srdci majú tendenciu miznúť, pretože vás môže zneužiť toľko ľudí. Aj keď to však zistíte, nebudete sa hnevať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané