Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je dokázané, že ženy nad 40 rokov sú úžasné. Vedia čo chcú a získavajú odlišný pohľad na svoj život

reklama:
že ženy nad 40 rokov
Je dokázané, že ženy nad 40 rokov sú úžasné. Vedia čo chcú a získavajú odlišný pohľad na svoj životFoto: www.gettyimages.com

Ženy, ktoré majú tento krásny vek zažívajú veľmi často krajšie chvíle ako kedykoľvek predtým. Naučili sa na svoj život pozerať z inej perspektívy a sú oveľa optimistickejšie. Mnoho žien si bohužiaľ myslí, že sú v tomto krásnom veku staré, opak je ale pravdou.

Dámy, ktorým je nad 40 rokov sa veľakrát cítia oveľa lepšie ako keď mali dvadsať. Už vedia čo od života chcú a čo ich robí šťastné. Vedia aké oblečenie im pristane a aký účes im najviac sedí.
Už vedia, čo musia urobiť preto, aby sa cítili a vyzerali dobre.

Pre mnohých mužov sú ženy, ktoré už presiahli tento vek oveľa atraktívnejšie! Prečo? Pretože sú sebavedomé, takže nie je vôbec prekvapujúce, keď sa mladší muž zamiluje do staršej ženy. Veľakrát mu imponuje nielen vzhľadom ale aj svojím sebavedomým správaním. Navyše muž má s dospelou ženou, ktorá vie čo od života chce viac tém k spoločnej konverzácii.

Ak sa muž naučí hľadať krásu u dámy staršej ako 40 rokov, uvedomí si, že je v tomto veku oveľa príťažlivejšia než mladšia žena. Preto, sa prekročenia štyridsiatky vôbec nemusíte báť. Ženy majú v tomto veku tiež veľmi dobrú intuíciu a už vedia čo majú od ľudí očakávať. Navyše už sa nenechajú zlákať na pekné slová ale oveľa viac ich zaujímajú činy.

Už spoznali hodnotu času a preto si svoj dokážu skvele naplánovať a veci vo svojom živote skvele zorganizovať. Na všetko sa pozerajú inými očami, než pred dvadsiatimi rokmi. Už si nerobia starosti z maličkostí. Takže nezúfajte a uvedomte si, že príslovie „život začína po štyridsiatke“ je veľmi pravdivé a ak ste muž pozrite sa na svoju manželku a uvedomte si ako krásnu ženu vedľa seba máte.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 9. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.