Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zadržali známeho novinára a majiteľa bratislavského podniku Štefana Hríba. Porušil pandemické opatrenia

reklama:
Štefan Hríb
Zadržali známeho novinára a majiteľa bratislavksého podniku. Porušil pandemické opatreniawww.facebook.com

AKTUÁLNE OPATRENIA PLATIA PRE VŠETKÝCH🤷‍♂️

ĎALŠÍ PODNIK, KTORÝ SI Z AKTUÁLNEJ SITUÁCIE ŤAŽKÚ HLAVU NEROBÍ 🤦‍♂️

✅V priebehu tohto týždňa sme Vás informovali o prevádzke, ktorá aj napriek aktuálne platným opatreniam predávala zákazníkom alkoholické nápoje a umožňovala im ich konzumáciu vo vnútorných priestoroch. V priebehu pár dní bola zistená ďalšia takáto prevádzka, a to priamo v širšom centre Bratislavy.

✅Včera krátko po 22.00 h policajti prvého bratislavského okresu v rámci kontroly dodržiavania opatrení spozorovali na Partizánskej ulici podnik, porušujúci pandemické opatrenia. Policajti sa na mieste skontaktovali so zamestnankyňou podniku, ktorá im umožnila vstup. Vo vnútorných priestoroch policajti spozorovali ďalších osem osôb, ktoré požívali rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje. Policajti tieto osoby poučili, že sú podozrivé zo páchania priestupku v zmysle zákona č. 42/1994 Z. z. o civilnej ochrane obyvateľstva a vyzvali ich k zaplateniu blokovej pokuty. Keďže tú osoby odmietli zaplatiť, policajti ich oznámia príslušnému správnemu orgánu.

✅Zamestnankyňu podniku policajti na mieste obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie. Do priestorov obvodného oddelenia Policajného zboru sa dostavil aj samotný majiteľ prevádzky, ktorý bol zo strany povereného príslušníka policajného zboru obmedzený na osobnej slobode. Obidve osoby boli po vypočutí a vykonaní potrebných úkonov prepustené na slobodu. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovania povinností za krízovej situácie.

Zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 18. decembra 2021

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.