Vyzerá to, že práve púšťa svojho psa na záhradu, ale ak sa pozriete bližšie: ... Bože! Tohto si všimnú len 4% ľudí na prvý pohľad.

Zdieľať
Fb 23.jpg
youtube.com

Každý, kto má psa alebo je majiteľom nejakého psíka, veľmi dobre vie, že psy sú členovia rodiny. Sú to priatelia na život a na smrť. Bezpodmienečne vás milujú a urobili by pre vás všetko. Strážia vám dom, pomáhajú, keď sa cítite zle a sú s vami každý deň. Keď sa nejakú dobu nevidíte, pes je smutný a čaká, kým sa zase nevrátite. Chodíte s ním na prechádzky a staráte sa o neho, aby sa mal dobre. Predstavte si, že počas jednej noci sa stane niečo nepríjemné, a vy na druhý deň zistíte, že vás pes nemôže chodiť. Chcete s ním ísť normálne na prechádzku, aby sa poriadne vyvenčili, ale on nemôže. Čo teraz?

Strata pohybu

V takom prípade to určite nie je pre majiteľov a ani pre psa samotného vôbec ľahké. Pohyb je prirodzenosťou psa, a preto s ním súcitíme. Presne to urobil aj Craig, majiteľ psa. Všetci by sme sa od neho mohli učiť, pretože Craig sa snažil zmierniť bolesť svojho najlepšieho kamaráta, ktorý stratil možnosť pohybu. Zostal s ním až do samotného konca. Vznikol tak dojemný príbeh, ktorý vo veľmi krátkej dobe obletel celý internetový svet.

Craig a Loois

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

Ide o príbeh muža menom Craig a jeho psa menom Loois. Každý deň boli zvyknutí chodiť na pravidelné prechádzky a psík sa na to vždy moc tešil. Vďaka Looisově aktivite je aj Craig šťastnejším človekom, však všetko sa jedného zmenilo. Loois bol jedného dňa paralyzovaný od pása nadol v dôsledku nehody, takže sa už nemohol pohybovať. Normálne ľudia by sa psa možno vzdali, však Craig takým človekom nie je. Rozhodol sa mu zaobstarať špeciálny nástroj, ktorý uľahčí psíkovi život. Stojí len 35 dolárov.

Dal mu vnútornú silu

Craig svojho psa jednoducho miluje a urobil by pre neho všetko. Stále spomína, ako spolu trávili čas, ako chodili na prechádzky atď. V žiadnom prípade nikdy neľutoval, že mal Looise pri sebe. Dokonca to vyzeralo, že samotný psík poskytoval ohromnú vnútornú silu priamo Craigovi. Pozrite sa na dojemné video, ktoré sa stalo hitom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané