Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8 znamení našich drahých zosnulých, že sa majú dobre a sú nám na blízku

reklama:
8 znamení našich drahých zosnulých
8 znamení našich drahých zosnulých, že sa majú dobre a sú nám na blízkuwww.gettyimages.com

Nesmieme ale zabúdať, že „tam“ u nich na druhom brehu, je všetko v poriadku a že je im dobre. Zomrelí sa nám to snažia dať všemožne najavo. Je len na našej pozornosti, či znamením budeme počúvať a rozoznáme ich. Zomrelí sú síce na inom mieste, ale napriek tomu sú nám nablízku.

1. Znamenie prostredníctvom zvierat

Zomrelí k nám dosť často hovoria prostredníctvom zvierat. Takéto stretnutie býva neobvyklé a výstredné. Môže sa jednať o psa, alebo mačku, motýľa, vážku, alebo vtáka. Zviera si nám buď  znenazdania sadne do lona, alebo príde až do nášho domu a dožaduje sa našej pozornosti. Vták môže vletieť oknom, alebo nad nami krúžiť vonku.

2. Kontakt prostredníctvom predmetov

Zosnulí nám môžu do cesty poslať najrôznejšie predmety, ktoré nájdeme. Chcú na seba nejako upozorniť, alebo nám odovzdať správu. Môže sa jednať o pierko z vtáka, mincu, alebo kamienok. Prakticky čokoľvek.
Zomrelí na nás stále pamätajú, mali by sme aj my myslieť na nich.

3. Vôňa

Často môžeme ucítiť nejakú typickú vôňu, ktorú máme so zosnulým spojenú. Môže sa jednať o parfum, alebo vôňu obľúbených kvetín, dym cigár, kolínsku, možné je prakticky čokoľvek. Tá vôňa sa väčšinou zjaví akoby z ničoho nič, bez reálnej príčiny a rovnako tak náhle aj potom zmizne.

4. Hudba

Dokážu sa tiež pripomenúť hudbou. Stáva sa, že znenazdania budete počuť nejakú melódiu, ktorá vás v minulosti nejako spájala, alebo ju máte k zosnulému zafixovanú. Rovnako si môžeme aj po dlhej dobe melódiu bez vonkajšej príčiny vybaviť.

Niekedy stačí len počúvať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 25. decembra 2021

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.