Test osobnosti pre dámy: Vyberte si prsteň, aby ste zistili, čo o vás vypovedá

Zdieľať
prstene
Test osobnosti pre dámy: Vyberte si prsteň, aby ste zistili, čo o vás vypovedá Foto: woman.tiscali.cz

S pomocou tohto testu môžu dámy nahliadnuť do hlbších vrstiev vlastnej osobnosti. Na obrázku nižšie môžete vidieť šesť nádherných diamantových prsteňov so symbolickým významom, úlohou je vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči, a potom si prečítať zodpovedajúci popis. Netreba sa ponáhľať, všetko si starostlivo prezrite, než sa rozhodnete!

Prsteň 1 znamená

Ste extrémne energickí a vďaka vašej aktivite je váš partner vzácny. Kto ťa pozná, hneď na teba nezabudne! Mnoho ľudí je tu pre vás, ľudia sú ohromení vaším výkonom a vašou sebadôverou. Máte radi výzvy, nebojíte sa nových situácií a zmenu považujete za pozitívnu vec. Je pravda, že závidíte mnohým ľuďom, ktorí sa vás niekedy snažia prekročiť, ale nemali by ste sa s nimi obťažovať, pretože ako vieme, tí, ktorí závidia, robia niečo správne! Užívajte života a buďte sami sebou!

Význam druhého prsteňa

Ste skutočne ženská, rafinovaná a štýlová, rada romantizujete. Čas, ktorý môžete stráviť so svojimi blízkymi, si ceníte viac ako čohokoľvek iného. Máte veľké srdce, každý, kto to potrebuje, sa na vás môže s dôverou obrátiť o pomoc. Váš vzhľad je nápadný, mužov naozaj priťahujete. Rada spoznávate nových ľudí, občas flirtujete, ale keď ste vo vzťahu, všetka vaša pozornosť a láska patrí partnerovi, ste oddaný a verný spoločník.

Význam tretieho prsteňa

Stelesňujete klasickú ženu. Váš vkus je bezchybný, vždy budete vyzerať štýlovo v kúskoch, ktoré vám padnú. Zvyčajne si myslia, že ste oveľa mladšie, než je váš skutočný vek. Rýchlo prekuknete tých, ktorí hrajú rolu, nemá cenu sa pred vami skrývať. Často vás žiadajú o radu, radi pomôžete a pritom málokedy odhaľujete seba a svoje pocity druhým, pretože sa bojíte, že keď sa odhalíte príliš, zneužijú vás.

Význam štvrtého prsteňa

Máte optimistickú, veselú povahu. Nie ste odtrhnutí od seba, ale ste si vedomí svojich hodnôt. Mnohými milovaný ste empatické a taktné, takže len zriedka ubližujete druhým. Na narodeniny a výročia nikdy nezabudnete, v skutočnosti sa snažíte z týchto významných dní urobiť skutočný sviatok. Niekedy sa kvôli ostatným zatlačíte príliš do pozadia. Odvážte sa byť trochu sebestrednejšie, neodopierajte si to, čo potrebujete.

Význam piateho prsteňa

Ste emocionálny tvor, ktorý je vďačný za všetko dobré, čo sa vám deje. Môžete byť nadšení svojou prácou aj ostatnými, ale najšťastnejšie ste, keď vás zasiahne Amorov šíp. Ľahko sa zamilujete, ale kvôli tomu musíte byť často sklamané, pretože si pre seba nevyberiete toho pravého. Ste extrémne pozitívna a energická a tieto vlastnosti vám pomôžu nakoniec nájsť muža, ktorý je vám predurčený.

Význam šiesteho prsteňa

Ste uvedomelý a hrdý človek, pre ktorého je najdôležitejšia úprimnosť. Odvážne vyjadrujete svoj názor na kohokoľvek, aj keď je negatívny, ale zároveň si uvedomujete svoje silné a slabé stránky a prijímate ich. Toto odhodlanie a sebavedomie je pre mnoho mužov nesmierne pôsobivé. Vaša rodina a priatelia sa na vás môžu vždy spoľahnúť, nikdy ich nesklamete. Byť úprimný a prijímať názory je veľmi pekná vec, ale niekedy neuškodí byť opatrný, pretože pokiaľ o sebe prezradíte príliš veľa, môžete poskytnúť útočnú plochu pre zlomyseľných ľudí.

Zdroj: tiscali.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané