Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka!

reklama:

4. Častejšie hádky

Muži veľmi dobre vedia, ako podvádzať. Že neviete ako to šikovne robia? No ako sa najrýchlejšie vypariť z domu a ešte vyvolať previnenie u svojej partnerky? No jedine hádkou. Pohádate sa, on zahrá nevinnú obeť, ako stále po ňom kričíte, že nemá pokoj. A zrazu nahnevaný a urazený odchádza z domu a vracia sa až ráno. Kde asi tak bol? Vy máte výčitky a on …… Veľmi múdra stratégia.

5. Ukrývanie telefónu

Je normálne, že každý chce mať svoje súkromie a ani jeden z nás nemá právo partnerovi do neho zasahovať. Tým myslím pozerať telefón, či počítač. Určite to nerobte. Stane sa to pre vás závislosťou a budete tým posadnutá a len vás to bude zožierať. No ak partner okato všade, kde chodí ukrýva telefón, či si zamyká počítať na heslo. To už je podozrivé. Je normálne mať telefón stále pri sebe, veď táto doba to jednoducho vyžaduje, že bez telefónu sme stratení, ale ak odchádza od vás z miestnosti, kde si nechal telefón a následne sa pre neho vracia a to ide napr. len na toaletu, alebo do kúpeľne, to už nebude asi normálne. Pravdepodobne niečo skrýva.

6. Jasno alebo oblačno

Máte pocit, že sa s priateľom poslednú dobu iba hádate. Že keď odchádza z domu je vysmiaty a prívetivý, ale keď prichádza späť k vám, je bez nálady, vyhýba sa vám. Nechce komunikovať, alebo sa zase raz pohádate. Niečo nie je v poriadku.

7. Sexuálna mašina / ľahostajník

Sú práve dva typy mužov, ako sa správajú keď sú neverní. Jedným je jedno čo robíte, kde ste. O koľkej chodíte domov, či sa chcete milovať. Prestanete ich úplne zaujímať. Ten druhý, tu je už horšie spoznať neveru, pretože on sa neskutočne snaží.Robí to šikovne. Všetko vám chce vynahradiť, zrazu prichádza s novými praktikami a pri milovaní urobí všetko, čo po ňom žiadate.

8. Koniec vzťahu, nie je problém

Ak sa partner otvorene s vami rozpráva, že možno by to bolo lepšie ukončiť. Alebo mu to je jedno keď o tom hovoríte, vôbec sa nesnaží. Vtedy už viete, že ste mu úplne ľahostajná. Nezostávajte ďalej s ním vo vzťahu, nemá to význam. Zbaľte kufre a fuč preč.

Samozrejme každý sme iný a nevera sa u každého prejavuje iným spôsobom. Samozrejme platí to ako u mužov, tak aj u žien. Dôležité je všetko riešiť v pokoji. Ak máme pochybnosti a povieme o tom partnerovi, ktorý sa napriek tomu snažiť nebude. Potom vieme, že to nemá význam. Žijeme len raz, preto sa nebudeme predsa celý život len ​​trápiť a podozrievať sa ..

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 22. septembra 2020

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.