Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zobúdzate sa v noci medzi 3:00 až 5:00 hodinou? Zistite čo to znamená! Povie to veľa o vašom živote …

reklama:
Zobúdzate sa v noci
Zobúdzate sa v noci medzi 3:00 až 5:00 hodinou? Zistite čo to znamená! Povie to veľa o vašom živote …Foto: www.gettyimages.com

Mnoho ľudí sa každé ráno prebudí v rovnaký čas, ale neprikladajú tomu žiadnu váhu. Vedeli ste, že naše telo chce povedať niečo dôležité? Ďalšou možnosťou je, že nás chcú kontaktovať duše tých, ktorí zomreli a doteraz nenašli svoj pokoj.

Mnoho kultúr verí, že počas spánku sme citliví na kontakt s vyššími silami. Mnoho ľudí zažíva v priebehu spánku ťažkej vibrácie, majú husiu kožu a potom pocíti veľkú úľavu. V kresťanskej tradícii má viera čistiace účinky. Môže vyššia sila dať pocit pohody a sily? A len počas spánku? Náboženské sny majú ešte jednu charakteristiku: je to duchovná skúsenosť. Napríklad, existuje hlboká viera v Biblii, že sny sú dokonalým prostriedkom Božieho zjavenia.

Tradičná medicína na Ďalekom východe používa 12 meridiánov (energetických kanálov), v ktorých sú body vhodné pre akupunktúru. Nad každým z týchto kanálov prúdi energia zodpovedná za inú časť tela. Tieto body súvisí s biologickými hodinami, ktoré sú zhodné s naším časom. Takže to závisí, keď sa prebudíme a môžeme presne určiť, čo sa naše telo snaží povedať.

01 9.jpg

Medzi 21 a 23 – stres

Je to najbežnejšie doba zaspávania. Ak nemôžete ísť spať, znamená to, že máte nejaké vyčerpávajúce skúšky alebo niečo, čo vás znepokojuje.

Medzi 23 a 1 – emocionálne sklamanie

Podľa čínskej tradície je to doba, kedy je žlčník aktívny. Keď sa v tejto chvíli prebudíte, znamená to, že ste v emocionálnej oblasti frustrovaní.

Medzi 1 a 3 – hnev

Meridiánov aktívny v týchto dobách sú zodpovední za pečeň. Je to väčšinou hnev, ktorý nechceme vyznávať sami sebe (napr. Závislosť).

Medzi 3 a 5 – Kontakt s vyššou silou

Tieto hodiny súvisí s podvedomím. Ak sa v tejto chvíli často prebúdzate, môže to znamenať, že vás chce kontaktovať s vyššou silou

Medzi 5 a 7 – emočné blok

Laryngeálne meridián je väčšinou aktívne ráno. Pomáha rozlišovať dobré od zla, ktoré vás môže chrániť pred ľudskými bytosťami. Dôvodom nerovnováhy tohto kanálu sú emocionálne bloky – apatia, závisť alebo smútok.

Náš organizmus nás nikdy neprekvapuje. Je dobré vedieť, čo pre nás znamená naše telo a myseľ. Pomôže nám objasniť nejasné detaily v našom živote.

Fascinujúce, že? Zdieľajte ju ďalej

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 7. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.