Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistite, aký typ muža je pre vás ten pravý podľa toho, ktorý sa vám páči

reklama:
typ muža
Zistite, aký typ muža je pre vás ten pravý podľa toho, ktorý sa vám páčiFoto www.youtube.com

Veľa žien má problém nájsť si ideálneho partnera a pritom ani netušia prečo. Nehľadiac na zdanlivé dokonalosti partnera, nemusel to byť jednoducho ten pravý. Všetky ženy majú totiž súdené nadviazať skutočne silný a pokojný vzťah iba s daným typom muža.

1. Hodí sa k vám muž typu „otec“, čo je zapríčinené predovšetkým tým, že vy sama predstavujete ženu „dcérku“ vyžadujúcu nestálu pozornosť a starostlivosť. Máte problém s tým, čo vlastne chcete, z čoho vyplýva aj prchkosť vašej povahy. Najčastejšou príčinou zlyhania vzťahu vo vašom prípade je pocit, že partner sa o vás prestal zaujímať. Spôsobuje to u vás značnú nevrlosť a končí to ochladnutím vašich citov.

Keďže potrebujete cítiť neustálu lásku a vyžadujete si pozornosť, váš partner musí byť schopný niesť zodpovednosť za vaše problémy, ale musí byť tiež pripravený plniť tie najzvláštnejšie priania. Len s takým mužom sa budete cítiť v bezpečí. Harmóniu vo vzťahu vám zaručí jeho sebavedomie, rázny postoj k problémom aj fakt, že sa naň môžete s čímkoľvek obrátiť. Bez problémov sa podriadite aj vy jeho požiadavkám, len aby ste si zachovali tvár oteckovho dobrého dievčatka.

2. Keďže ste typom ženy „matky“ váš partner by mal byť typom muža „dieťaťa“ alebo dokonca typom „zakomplexovaného muža“. Pre svojho partnera sa snažíte urobiť maximum a vašou hlavnou životnou prioritou je byť za každých okolností užitočná pre iných. Vaši blízki sú pre vás nesmierne dôležitý, trávite s nimi všetok voľný čas s presvedčením, že bez vašej pomoci a dozoru by si v živote neporadili. Avšak za vašou úprimnou snahou byť užitočná pre ľudí okolo vás môže byť aj podvedomá túžba prinútiť ich, aby vás ako vodkyňu nasledovali a počúvali. Vďaka vašej autoritatívnej povahe je pre vás ideálnym partnerom človek, ktorému vaša dominancia vo všetkých oblastiach bude vyhovovať.

Nemá problém s tým podriadiť sa vám v dôležitých rodinných rozhodnutiach či malichernostiach. Vaše očakávania môže naplniť len typ „zakomplexovaného“ muža, ktorý bude vašu ochranu a starosť brať s nadšením alebo typ muža „dieťaťa“, pre ktorého bude žena ako vy splneným snom o nájdení ochrankyne pred životnými problémami.

3. K nezávislému mužovi sa hodí nezávislá a samostatná žena, presne ako vy. Vaša ambicióznosť a nezávislosť je pre mužov veľmi príťažlivá, aj keď trochu strachu v nich vyvoláva tá časť vašej povahy, ktorú možno nazvať „mrcha“. K šťastnému životu jednoducho potrebujete slobodu, preto je pre vás náročné nájsť partnera, ktorý by vám ju bol schopný dopriať.

Harmonický vzťah pre vás znamená vzájomné porozumenie a rešpekt, vyžadujete svoj životný priestor s dostatkom času a slobody. Vaším partnerom sa teda nemôže stať ktokoľvek, potrebujete po svojom boku muža, ktorý má podobné hodnoty ako vy, musí byť predovšetkým inteligentný a samostatný. Základným pilierom vášho vzťahu je vzájomné porozumenie vo veci životných postojov. Niekto by si mohol myslieť, že v takomto vzťahu je romantika nepravdepodobná, nie je to však vôbec pravda.

4. Ak ste žena typu „sestra“ sadnete si s typom muža „dieťaťa“, ktorý tu pre vás bude za každých okolností. S partnerom potrebujete mať spoločné nielen záľuby, ale aj postoje k životu. Práve vďaka tejto podobnosti spolu chcete tráviť čo najviac času, čo dokážete náležite oceniť. Svojmu partnerovi chcete byť absolútne všetkým. Nemáte problém byť vášnivou milenkou a vzápätí najlepším kamarátom, vždy pripraveným rozdať dobré rady či podať pomocnú ruku. Je prirodzené, že podobné správanie očakávate od svojho partnera, aj keď je vám vopred jasné, že to nebude v rovnakej miere.

Takýto vzťah sa vám podarí vystavať len s mužom „dieťaťom“, pretože je ochotný vás nasledovať a pomáhať vám v budovaní vzťahu. Napríklad typ nezávislého muža by vás zbytočne znervózňoval, pretože by neustále podrýval vašu snahu zastávaním svojho vlastného jedinečného postoja. Pokiaľ by ste sa však trochu uvoľnili a dali sebe aj partnerovi viac slobody na trávenie času zvlášť, nemali by ste problém udržať si silné partnerstvo ani s nezávislým typom muža.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 9. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.