Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena šokovala verejnosť. „Bola som v roku 6000, z budúcnosti som si doniesla aj dôkaz“

reklama:
šokovala verejnosť
Žena šokovala verejnosť. „Bola som v roku 6000, z budúcnosti som si doniesla aj dôkaz“Foto www.youtube.com

Čas od času sa objaví človek, ktorý tvrdí, že cestoval do budúcnosti. Keďže chce, aby o jeho skúsenosti vedeli všetci, začne kontaktovať médiá a svojim príbehom si často získa pozornosť celého sveta. A presne to sa podarilo aj tejto žene, ktorá tvrdí, že cestovala do budúcnosti, konkrétne do roku 6000 a z budúcnosti si dokonca priviezla dôkaz. Teraz táto žena odhaľuje tajomstvo. Tvrdí, že vie, aký je život na našej planéte v roku 6000. Táto žena je z Fínska a predstavuje sa ako Chloe.

Príbeh Chloe začína už v roku 1965, v čase, keď pracovala v národnom laboratóriu. Tu sa stretla s mnohými biológmi, chemikmi, vedcami a fyzikmi. Videla mnoho súborov s hlavičkou „prísne tajné“. Chloe tiež zdôrazňuje, že všetok výskum vykonávaný v laboratóriu bol zameraný na zvýšenie kvality života ľudí. V laboratóriu, v ktorom pracovala, sa údajne nachádzal aj stroj času, ktorým mala byť práve ona v roku 1966 poslaná do budúcnosti. Posadila sa na stoličku v stroji, zrazu omdlela a prebudila sa uprostred ulice.

Chloe mala údajne pristáť do roku 6000. Miesto, na ktorom sa objavila opisuje ako nerozoznateľné, ako úplne nové. Žiadne cesty, žiadne chodníky, ľudia sa pohybovali vo vzduchu. Pôda pritom bola pokrytá zeleňou, trávou a kvetmi. Z mrakodrapov rástli stromy, vonku sa pohybovalo mnoho zvierat. Čo je však najprekvapivejšie, žena tvrdí, že tu boli aj dinosaury, ktorí žili v špeciálnej zoologických záhradách.

Aby svoje tvrdenie umocnila na dôveryhodnosti, dokonca pri rozhovore vytiahla neznámu rastlinu, ktorou sa v budúcnosti dinosaury živili. Chloe tvrdí, že v budúcnosti nebude polícia. Všetko prostredníctvom špeciálnych čipov implantovaných ľuďom hneď po narodení. Planéta nebude znečisťovaná, všetko bude na elektriku. V roku 2300 nebude povolanie ako policajt. Pri narodení bude každej osobe implantovaný čip. Každý zločin bude odhalený v priebehu niekoľkých sekúnd.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 8. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.