Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete aké choroby vám hrozia? Stačí vám mesiac narodenia. Je to až desivo presné

reklama:
choroby
Viete aké choroby vám hrozia? Stačí vám mesiac narodenia. Je to až desivo presnéFoto: www.gettyimages.com

Možno ste to netušili, ale mesiac, v ktorom ste sa narodili, ovplyvňuje nielen osobnosť, ale aj váš zdravotný stav! …

január

Ak ste sa narodili v zime, ste pokojnejší a menej temperamentný než ľudia, ktorí prišli na svet v inom ročnom období. Väčšinou svoje city skrývate a úspešne bojujete s depresiou. Ohrozujú vás najmä žalúdočné vredy, zápcha, srdcový záchvat a migréna. Zaujímavosťou je, že muži narodení v januári trpí problémami so štítnou žľazou 3krát zriedkavejšie, než tí, ktorí prišli na svet v septembri.

február

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú veľmi inteligentné a majú starostlivú povahu. Ak oslavujete narodeniny vo februári, dávajte si pozor na problémy so štítnou žľazou, artritídou, srdcové choroby (muži) a trombózu (ženy).

marec

Jarné ľudia bývajú väčšinou dobre naladení. Ak oslavujete narodeniny v marci, apríli alebo máji, ste rodení optimisti a veselé kopy. U mužov narodených v marci sa najčastejšie objavujú problémy s astmou, šedý očný zákal a srdcové choroby. Ženy trápi reuma, zápcha a zápaly svalov a šliach.

apríl

Muži narodení v apríli môžu trpieť osteoporózou, problémy so štítnou žľazou a astmou. Ženy mávajú nepríjemné skúsenosti s bronchitídou, onkologickými ochoreniami a osteoporózou.

máj

Májový muži majú sklony k vzniku astmy, depresie a cukrovky. Ženy sa často stretávajú s rednutím kostí, zápchou a chronickými alergiami.

Jún

Ľudia narodení v júni vnímajú svet pozitívne, ale napriek tomu sú im blízke časté zmeny nálad. Tie môžu vyústiť do vážnejších psychických problémov (bipolárnej poruchy, depresie alebo úzkostných porúch). Mužov často trápia opakované zápaly priedušiek a srdcové choroby. Ženy sa stretávajú s inkontinenciou, reuma a zápalom kĺbov.

Júl

Ľudia narodení v júli trpia astmou, zápalom kĺbov, onkologickými ochoreniami, chronickými bolesťami chrbta, hlavy a krčnej chrbtice.

august

Ak ste sa narodili v auguste, dajte si pozor na tieto zdravotné problémy: muži na rednutie kostí, astma a problémy so štítnou žľazou, ženy na reumu, zápal kĺbov a trombózu.

september

Ľudia narodení na jeseň sú trochu prchkí a náladoví. Vďaka slnečným lúčom v septembri sú však menej náchylní na depresie. Mužov väčšinou trápi rednutie kostí, zápal štítnej žľazy a astma. Ženy častejšie bojujú s onkologickými ochoreniami.

október

Muži narodení v októbri stretávajú so štítnou žľazou a migrénami. Ženy často trápi chudokrvnosť a vysoká hladina cholesterolu.

november

Muži narodení v novembri častejšie trpia ochoreniami kože a problémy so štítnou žľazou a srdcom. Ženy trápi srdcové záchvaty, zápchy a choroby žíl.

december

Muži narodení v poslednom mesiaci v roku častejšie trápi šedý očný zákal, depresie a srdcové choroby. U žien sa vyskytuje najmä astma, trombóza a chronický zápal priedušiek.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 22. marca 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.