Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vaše ruky vám prezradia, či aj vy máte anjela strážneho

reklama:
aj vy máte anjela strážneho
Vaše ruky vám prezradia, či aj vy máte anjela strážnehoFoto: www.freepik.com

Čítanie z rúk je staré ako ľudstvo samo a čiary na vašich dlaniach o vás mnohé prezradia. Dnes sa s nami môžete pozrieť, či vám osud prial a máte vpísanú čiaru svojho anjela strážneho, a čo to vlastne znamená.

Každá čiara symbolizuje niečo iné, ako napríklad čiaru života, zdravia, lásky a tiež čiaru ochrannú, ktorú inak nazývame čiarou strážneho anjela. Tú nájdete hneď vedľa čiary života na pravej alebo na ľavej dlani. Zvláštnosťou je aj to, že nie každý človek ju má a nie každý ju má rovnakú. Je to čiara, ktorá vás chráni pred nebezpečenstvom, rôznymi katastrofami a pôsobením zlých síl.

Čiara strážneho anjela môže byť rôzne dlhá, a pokiaľ je v rovnakej dĺžke ako čiara života, znamená to, že ste ochraňovaní po celý váš život. Ak je kratšia alebo prerušovaná, budete chránení len v určitom období života. Pokiaľ je vaša čiara života prerušovaná alebo málo výrazná a vedľa nej čiara anjela strážneho naopak výrazná a silná, máte vyhrané. Čakajú vás síce isté komplikácie, choroby a nepriazeň osudu, ale váš anjel vás chráni a všetko zvládnete.

Kde presne čiaru anjela strážneho hľadať?

Môže byť ako na ľavej, tak aj na pravej dlani. Pokiaľ ju máte na pravej ruke, znamená to, že svojho anjela ochrany ste si zaslúžili svojimi dobrými skutkami ako v minulom, tak aj v prítomnom živote. Ak je vaša čiara anjela na ľavej dlani, tak ste chránení od narodenia a váš anjel je s vami od prvého dňa vášho života.

Ľudia, ktorí čiaru anjela majú, sa vyznačujú šťastím hlavne v období choroby alebo pri rôznych nehodách, keď vyviaznu len s drobným poranením bez vážnej ujmy na zdraví.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 25. marca 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.