Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle. Ako je to správne? Pozrite sa

reklama:
toaletný papier
Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle. Ako je to správne? Pozrite saFoto: www.freepik.com

Záhada správneho zavesenia toaletného papiera je vyriešená! Viete, prečo je jeden spôsob správnejší a čím vás môže toaletný papier ešte pobaviť?

Zavesiť toaletný papier k stene alebo do priestoru?

Čím všetkým sa môžete zaoberať? Napríklad tým, ako správne zavesiť toaletný papier. Aj na drobné detaily v domácnosti má každý svoj názor a niekedy môže ísť až o dramatickú vyhranenosť. Všetci tí, ktorí vešajú voľný koniec toaletného papiera bližšie k stene, vytláčajú zubnú pastu od prostriedku a stláčajú PET fľašu pri pití, by podľa zvyšku správniakov, ktorí majú pravdu a robia to správne, potrebovali minimálne pokarhať. Ako zavesiť vynález Setha Wheelera, ktorý sa stal nevyhnutnou hygienickou pomôckou až v roku 1891? Autor bohužiaľ presné pokyny nezanechal!

Hygienická stránka zavesenia toaletného papiera

Ako je to teda správne s tým toaletným papierom? Pozrite sa na kratučké video, ktoré vysvetľuje, prečo ten lepší variant je zavesenie papiera voľným koncom do priestoru. Treba dodať, že dôvody nie sú estetické, ale hygienické, takže skutočne majú zmysel.

Pohrajte sa s horami toaletného papiera

S toaletným papierom však môže byť oveľa viac zábavy. Môžete sa zaoberať jeho spôsobom spracovania, bielidlami a farbivami, aby ste objavili, že šedivý čiže menej spracovaný je ten najlepší, alebo môžete riešiť napríklad ako ho uskladniť?

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 24. mája 2023

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.