Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tvar nôh vraj odhaľuje ženský temperament: Muži sa tým podvedome riadia!

reklama:
Tvar nôh
Tvar nôh vraj odhaľuje ženský temperament: Muži sa tým podvedome riadia!Foto www.youtube.com

Keď ženu zachytí oko muža, venuje pozornosť detailom, ktoré tvoria celok…

Náš vzhľad korešponduje s našou povahou a charakterovými rysmi. Vedeli to už napríklad aj starovekí Gréci. My vám dnes predstavíme typológiu síce inú než tú pôvodnú antickú, ale za to oveľa zaujímavejšiu.

Vedeli ste napríklad, že ženské nohy a ich tvar o majiteľke povedia mnohé? Prezradia nejeden charakterový rys a poukážu i na naše tienisté stránky. A verte alebo nie, muži majú na tieto znaky naozaj radar. A podvedome si podľa týchto signálov vyberajú partnerku alebo sa trebárs len rozhodujú, či s vami nadviazať kontakt alebo radšej nie. Pozrite sa poriadne na typy ženských nôh. Ktorý zodpovedá tým vašim?

Typ A

01 4.jpg

Nohy sú až po lýtka prakticky spojené. Voľný priestor sa nachádza len v oblasti členkov. Hovorí sa, že čím je táto vzdialenosť menšia, tým je vášeň v posteli väčšia. Ale platí to len na začiatku. Tieto ženy muža priťahujú svojou ženskosťou. Sú hanblivé a uprednostňujú dominantného muža. Ženy, ktoré spadajú do tejto skupiny, by mali byť aktívnejšie. Muži sa s nimi totiž začnú ľahko nudiť.

Typ B

02 4.jpg

Oproti typu A sa nohy spolu dotýkajú iba v jednom mieste, a to v oblasti členkov. Ženy v tejto skupine sú odvážne, prahnú po dobrodružstve a zbierajú skúsenosti. Táto ráznosť môže veľa mužov odradiť, buďte preto opatrné.

Typ C

03 3.jpg

Stehná sú blízko pri sebe, ale kolená a členky sa nedotýkajú. Ženy s týmto typom sú nežné a romantické. Ale ak im dáte trochu priestoru a slobody, ľahko sa zmenia v neobyčajnú divokú dračicu.

Typ D

04 2.jpg

Nohy sa dotýkajú v kolenách, lýtkach i členkoch. Jedná sa o jeden z najrozšírenejších typov postavy.  Tieto ženy sa správajú veľmi prirodzene, a to ako v posteli, tak i mimo nej. Nerady experimentujú a uprednostňujú veci osvedčené, vyskúšané a obľúbené. Ak však dostanú impulz vyskúšať niečo nové, nebránia sa. Tieto ženy sú pre mužov cenenými partnerkami.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 10. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.