Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú najsilnejšie znamenia, že máte svojho anjela strážneho blízko

reklama:
máte svojho anjela strážneho blízko
Toto sú najsilnejšie znamenia, že máte svojho anjela strážneho blízkoFoto: www.freepik.com

Veríte v anjela strážneho? Niektorí ľudia veria, že v našom živote máme minimálne troch strážnych anjelov, ktorí nás strážia na našej ceste životom. Každý strážny anjel pracuje svojim spôsobom. Mnoho z nich dáva najavo, že sú tu s nami. Musíte sa len dávať na určité signály, ktorými sa s nami snažia komunikovať. Pozrime sa, ako spoznáte prítomnosť anjela strážneho vo svojom živote.

Biele perie a správy

Najčastejšie znamenia toho, že sú okolo nás anjeli, sú biele pierka na veľmi neobvyklých miestach. Navyše sa väčšinou objaví, akonáhle prechádzame veľmi stresujúcou situáciou. Vďaka tomuto signálu nás chcú uistiť, že sú tu s nami a nemusíme sa obávať o svoj osud. Je to samozrejme jediný signál, ale veľmi často sa môžete stretnúť práve s perím na podivných miestach.

Zaslať vám môžu aj správu prostredníctvom pesničky v rádiu alebo nám pošlú pieseň do sna. Tento spôsob komunikácie je tiež veľmi častý a mali by ste si ho všímať. Piesne sú jedinečným spôsobom, ako sa dozviete o tajných plánoch, ktoré s vami anjel strážny má. Rovnako vám vďaka tomu môže povedať, že všetko bude v poriadku, aj keď to s vami práve vyzerá zle.

Ďalšie znamenia, ktoré môžete sledovať

Prvou možnosťou je vôňa parfumu alebo kolínskej, ktorú používala vaša blízka osoba. Cítiť ale môžete aj určité kvety alebo vône, ktoré si spájate so spomienkou alebo ročným obdobím. Vidieť môžete tvary v oblakoch, záblesky svetla, dúhu, zmeny teploty v miestnosti alebo jednoducho cítite prítomnosť niekoho ďalšieho v miestnosti, aj keď ste sami.

Mnoho ľudí tiež stretáva určité alebo stále sa opakujúce čísla. Strážnych anjelov ale môžete aj počuť. Vypočuť môžete šepot slov alebo myšlienky, ktoré vám prelietajú mysľou a pritom nie sú vaše. Veľmi bežným spôsobom, ako o sebe dávajú strážni anjeli vedieť, sú aj sny. Stretávať ale môžete aj určité zvieratá, ako sú vtáky, motýle alebo králiky.

Čo vám prinášajú signály od anjelov?

Akonáhle si tieto znamenia všimnete, budete sa určite pýtať, čo sa vám snaží anjel strážny povedať. Čo mi to prináša? Čo sa mi snaží povedať? Mali by ste sa nad tým skutočne zamyslieť. Myslite na to, čím práve prechádzate v živote, s čím potrebujete pomôcť a čo vás najviac trápi. Odpoveď k vám príde skôr alebo neskôr a bude vždy správna. O tom nepochybujte. A v každom prípade im za ich prácu poďakujte. Robia toho pre vás oveľa viac, než si uvedomujete.

Posolstvá, ktoré sa vám anjeli strážni snažia odovzdať, sú vždy pre naše dobro. Šepkajú nám do uší, pobádajú nás k správnym rozhodnutiam a snažia sa zmierniť našu bolesť. Ak musíte urobiť dôležitý krok vo svojom živote, budú vás zaručene držať za ruku, aj keď si to nemusíte nutne uvedomovať. Verte, že vás vaši anjeli nenechajú a prídu, až ich budete najviac potrebovať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 18. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.