To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!

Zdieľať
čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé
To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!Foto: brightside.me

Hlboko vo vašom podvedomí sa môžete báť vecí, o ktorých sa vám ani nesnívalo a väčšinou sa tento strach prejaví v najnevhodnejšej chvíli. Možno aj o danom strachu viete, ale potlačili ste ho a po dlhej dobe na neho takmer zabudli. Ak však neviete, čoho sa bojíte a chcete to zistiť, je ten správny čas. Dnes si totiž s nami môžete urobiť tento psychologický test, ktorý povie veľa o vašom strachu. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je pozrieť sa nasledujúci obrázok, ktorý nájdete pod týmto textom. Skúste sa sústrediť na vec, ktoré ste si na obrázku všimli ako prvý.

Na ďalšej stránke si prečítajte, čo o vás vaša všímavosť vypovedá.

čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé
To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!Foto: brightside.me

nôž

Ak ste ako prvé videli nôž, bojíte sa najviac chorôb. Bojíte sa toho, že by ste mali nejakú vážnu chorobu. Ešte viac sa bojíte, že by ochorel niekto vám blízky. Najväčší strach máte z toho, že sa o chorobe svojej, alebo kohokoľvek z vašich blízkych dozviete príliš neskoro.

húsenica

Ak ste ako prvé videli húsenicu, máte najväčší strach z nadprirodzena. Bojíte sa duchov, strašidiel, negatívne energie. Často, keď ste potom sami doma, vám pripadá, že je niekto vo vašej blízkosti, alebo že vás niekto sleduje. Máte strach predovšetkým večer, keď sa zotmie. Bojíte sa zvláštnych zvukov a občas vám kvôli tomu robí problém aj zaspať.

Pokračujte v čítaní na ďalšej strane!

čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé
To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!Foto: brightside.me

motýľ

Ak ste ako prvé videli motýľa, máte najväčší strach zo zrady. Takýto strach máte predovšetkým kvôli skúsenostiam, ktoré s ľuďmi máte. V minulosti vám pravdepodobne niekto dosť ublížil. Možno vám ublížil bývalý partner, alebo niekto z vašej rodiny. Bojíte sa ďalšieho sklamania.

jablko

Ak ste prvý videli jablko, máte najväčší strach zo smrti. Nie len z tej vlastnej, ale aj zo smrti niekoho blízkeho. Možno ste už o veľa svojich blízkych prišli a nechcete, aby sa vám tieto pocity vrátili a znovu sa tak opakovali. Viete, že strata niekoho blízkeho je naozaj ťažká a dosť tvrdá skúška. Skúste myslieť pozitívnejšie a vypustite z hlavy myšlienku o smrti. Bude sa vám oveľa ľahšie dýchať.

Ak Vás bavia hádanky a hlavolamy, na ďalšej stránke nájdete mnoho ďalších:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané