Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto ženy sú pre svoje dospelé deti skutočným pokladom. Sú anjeli medzi znameniami

reklama:
Tieto ženy sú pre svoje dospelé deti skutočným pokladom
Tieto ženy sú pre svoje dospelé deti skutočným pokladom. Sú anjeli medzi znameniamiFoto: www.gettyimages.com

Máte tú najlepšiu mamičku alebo babičku na svete? Potom určite patrí medzi nasledujúce znamenia zverokruhu, ktoré sú tými najlepšími matkami pre svoje deti, dospelé deti aj vnúčatá. Aj keď má asi väčšina žien materské gény, hviezdy zariadili, že niektoré ženy v materskej úlohe vynikajú. Ktoré sú to?

Býk (21.4. – 21.5.)

Ak máte v rodine mamičku alebo babičku v znamení Býka, potom iste sami viete, aké sú tieto ženy báječné. Milujúce, trpezlivé, spravodlivé, zodpovedné… Vynikajú však jednou vlastnosťou, ktorú nemá každé znamenie zverokruhu, a to svojimi organizačnými schopnosťami.

Ženy v Býkovi tak nikdy nezaskočia žiadne životné situácie, hoci sú akokoľvek ťažké, vždy ustoja všetky turbulencie v rodinnom živote a dodávajú pocit istoty aj svojim deťom a vnúčatám. Žena narodená v znamení Býka dokáže svojich blízkych upokojiť a dodať im pocit istoty, a to vďaka svojmu praktickému a pokojnému prístupu k životu. Niekedy je pre nich ťažké nechať svoje deti ísť svojou vlastnou cestou, ale nakoniec ich vypustia z rodinného hniezda, pretože vedia, že sa k nim budú pravidelne vracať.

Rak (22.6. – 22.7.)

Úplne iné, ale rovnako milujúce sú matky a babičky v znamení Raka. Tieto ženy žijú pre rodinu, sú citlivé a vnímavé, ich deti a vnúčatá sú stredom ich vesmíru. Dali by za svojich potomkov všetko a majú s nimi veľmi silné puto. Tieto ženy majú vždy otvorenú náruč, pohladia, poradia a pomôžu. Žena v znamení Raka vždy počúva svoje deti, chráni ich a stará sa o ne.

Podporuje svoje deti v kreativite a vštepuje im životné múdrosti a rady. Starostlivo dbá na výchovu a deťom sa bezhranične venuje. Na druhú stranu môžu ženy v Rakovi trpieť prehnanou starostlivosťou a strachom o svoje deti. Aj keď sú dospelé, často sa k nim správajú, ako by boli stále tými malými deťmi, ktoré treba chrániť a opatrovať. Babičky v Rakovi sú skvelé kuchárky a rady svojim vnúčatám vyvárajú a pečú pre nich ich obľúbené jedlá a dobroty, bez ohľadu, či sú im štyri roky alebo štyridsať.

Strelec (22.12. – 20.1.)

Na prvý pohľad chladné zemské znamenie, avšak na pohľad druhý zistíte, že ženy narodené v znamení Strelca patria medzi tie najlepšie matky a babičky. Aj keď sa nevyžívajú v rozmaznávaní a prehnaných citoch, sú to skvelé ženy, ktoré vychovávajú skvelé deti. Praktické, múdre, mierumilovné a spoľahlivé. Je pre nich dôležité, aby ich dieťa žilo v pokojnom a tichom prostredí. Ich deti vedia, že sa na ne môžu kedykoľvek spoľahnúť. Majú obrovskú trpezlivosť a empatiu, snažia sa odovzdať svojim potomkom to najlepšie. Vštepujú im vôľu, trpezlivosť a zdravý rozum.

Niekedy však mávajú príliš vysoké nároky, dokážu však časom pochopiť, že ich deti môžu byť šťastné, aj keď si zvolia inú životnú cestu, než tú, ktorú si pre nich ich matky predstavovali. Dospelé deti sa k matkám a babičkám  vždy rady vracajú, majú obrovský dar vytvoriť skutočný a láskyplný domov, kde vládne pokoj, poriadok a bezpečie. Vedia, že môžu prísť domov s akýmkoľvek problémom a vždy dokáže rozobrať na molekuly a nájsť riešenie.

Zdroj: ireceptar.cz,knowinsiders.comwww.alfemminile.com

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 15. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.