Tento psychologický test patrí k najobľúbenejším na svete. Iba jeden účes, ktorý sa vám najviac páči. Nebudete veriť, čo to o vás prezradí

Zdieľať
psychologický test
Tento psychologický test patrí k najobľúbenejším na svete. Iba jeden účes, ktorý sa vám najviac páči. Nebudete veriť, čo to o vás prezradí Foto: brightside.me

Vlasy sú korunou krásy každej ženy, a preto im väčšina z nás venuje náležitú pozornosť. Staráme sa o ne, doprajeme im pravidelnú starostlivosť u kaderníka a tiež starostlivo vyberáme, ktorý účes sa k nám hodí najlepšie. Dnes vám ale neprinášame žiadne tipy a rady, ako sa o vlasy ešte lepšie starať, v dnešnom článku sa na vlasy, účesy pozrieme trošku inak, z psychologického uhla pohľadu.

Možno to znie trochu nezvyčajne, ale vlasy môžu prezradiť veľa informácií o našej osobnosti a povahe. Neveríte? Skúste náš test. Pozrite sa na štyri obrázky účesov a vyberte ten, ktorý sa vám z nejakého dôvodu najviac páči. Nad odpoveďou nepremýšľajte nijako dlho, riaďte sa predovšetkým svojím inštinktom. Potom si len stačí prečítať psychologické vysvetlenie ku každému účesu. Jednak o sebe možno zistíte niečo nové a jednak si budete môcť overiť, či účes, ktorý nosíte, sa k vám z hľadiska vašej povahy hodí. Ak nie, možno je najvyšší čas na zmenu. A budete nielen vyzerať, ale hlavne sa cítiť oveľa lepšie!

Účes číslo 1

Ak vás najviac zaujal prvý účes, ste vodcovská a veľmi kreatívna osobnosť. Ste ambicióznaq, odvážna, nebojíte sa žiadnych nových vecí či zmien. Bez ohľadu na svoj vek vyzeráte stále mlado a sviežo, ste plná energie, ktorú rozdávate aj svojmu okoliu. Riadite sa heslom, že žijeme len raz, a chcete si svoj život čo najviac užiť, máte rada spoločnosť druhých ľudí a rada sa bavíte. Vo vašom hodnotovom rebríčku je na poprednom mieste predovšetkým vaša rodina a priatelia. Len pre zaujímavosť dodajme, že tomuto účesu sa hovorí pixie a prvýkrát ho v šesťdesiatych rokoch preslávila slávna modelka Twiggy. Pixie účes je veľmi praktický a jednoduchý na údržbu a navyše krátke vlasy omladzujú.

Účes číslo 2

Ak ste prepadli kúzlu druhého účesu, ste zrejme veľmi vytrvalá a cieľavedomá žena. Vaša vytrvalosť, cieľavedomosť a odhodlanie vášmu okoliu často imponuje, a vám umožňuje byť úspešná vo všetkých oblastiach vášho života. Viete, čo od svojho života chcete, idete si za tým, a tak si plníte vaše sny, plány a želania. Prekážky, ktoré sa na vašej ceste objavia, vás neodradia, naopak motivujú. Stojíte si za svojimi názormi, ale viete oceniť a rešpektovať aj názory druhých. Tento účes je navyše veľmi trendy a ľahko ho môžete prispôsobiť tvaru a proporciám svojej tváre.

Účes číslo 3

Ak ste zvolili tretí účes, ste vyrovnaná a spokojná žena. Neustále máte dobrú náladu, usmievate sa a vyžarujete do svojho okolia pozitívnu energiu. Ľudia vás majú radi pre vašu empatiu a schopnosť počúvať. Zároveň ste ale veľmi elegantná a atraktívna žena.

Účes číslo 4

Dlhé vlasy sú od nepamäti symbolom ženskosti a zmyselnosti. Ak sa vám páči alebo nosíte sama dlhé vlasy, tak medzi vaše dominantné vlastnosti patrí predovšetkým úprimnosť a priamočiarosť. Nemáte rada klamstvá a podvody. Vaši blízki hrajú vo vašom živote veľmi dôležitú úlohu a dokážete sa im v prípade potreby bez problémov obetovať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané