Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento hrôzostrašný záber na detail rodinnej fotografie naháňa všetkým husiu kožu. Stačí sa na ňu pozrieť dôkladne a uvidíte to tiež

reklama:
hrôzostrašný záber
Tento hrôzostrašný záber na detail rodinnej fotografie naháňa všetkým husiu kožu. Stačí sa na ňu pozrieť dôkladne a uvidíte to tiežFoto: www.youtube.com

Už ste mali niekedy husiu kožu? Predpokladáme, že áno. Iste viete, že husia koža vzniká práve vtedy, keď človek zažíva nejaké nepríjemné situácie, je nervózny, má strach alebo je mu zima. Pokožka sa zvlní a chlpy stojí hrôzou. Tým labilnějším stojí aj vlasy ako klince. Vo väčšine prípadoch husia koža do chvíle odznie. V prípade tejto fotografie je tomu však inak. Pri pohľade na túto fotografiu totiž behá mráz po chrbte takmer každému a husia koža je zaručená. Kto sa bojí paranormálnych javov alebo iných nevysvetliteľných situácií, bude zrejme zažívať chvíle strachu. Detail na fotografiu jednej krásne rodiny je totiž ako z hororu.

Rodinná fotografia musí byť

Rodinné fotografie sú veľmi populárne a každá rodina by ich mala niekoľko mať. Je to krásna pamiatka na doby, kedy sú všetci pohromade, spokojní a šťastní. Rodičia a deti spolu vytvára krásnu skupinu, ktorú má práve fotografie zvečniť na dlhé doby. Pokiaľ ju stále nemáte, chopte sa fotoaparátov a dajte sa do toho. Ak ju chcete mát naozaj kvalitné, odporúča sa navštíviť profesionálneho fotografa alebo niekoho nezávislého od rodiny, kto fotiť vie. Dajte si ale pozor, aby sa vám neprihodilo niečo podobné, ako rodine na tejto fotografii.

Vlasy stojí hrôzou

Stáva sa, že nie všetci sú so svojím pohľadom na fotografiu spokojní. Každý sa nejako tvárou a na fotke chce vyzerať, čo najlepšie. Zrazu sa na ňu pozrie a zistí, že sa sám sebe vôbec nepáči. Sú však situácie, kedy vlastné nesúhlas naruší niečo iné, a to priamo niečo desivého. Človeku potom stávajú vlasy hrôzou, pretože netuší, ako sa to mohlo na fotografiu dostať.

02 1.jpg

Duch chce ovládnuť rodinu

Pozrite sa na fotografiu tejto spokojné rodiny, ale dopredu vás upozorňujeme, že sa možno zděsíte. Ak zameriate sa na ľavú stranu fotky, tam, kde sedí malá dievčina, budete si môcť všimnúť niečoho zvláštneho. Áno, to, čo objíma malú dievčatko je ruka. Ale kde sa tam tá ruka vzala? Úprimne z toho behá husia koža po tele. Existujú teórie, že ruka patrí duchovi, ktorý sa snaží túto rodinu zničiť. Druhá teória zase tvrdia, že je to ruka niektorého z rodičov. Dokonca niektorí tvrdia, že si fotku rodina sama upravila, aby sa zviditeľnila. Na čo sa prikláňate vy? Ak máte vlastné vysvetlenie, sem s ním.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 23. marca 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.