Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto fotka šokovala svet. Pozrite si ju poriadne, či si detail všimnete, vydesí vás to

reklama:

V dnešnej dobe ľudia stále vyťahujú svoje staré fotografie a dosť často sa objavujú na internete. Či už chcú poukázať na ich mladosť, či na zvláštnosť fotky. Tieto dnes už nemoderné a neobvyklé fotky sú občas niečím zvláštne, či už tým, do čoho sú ľudia na fotkách oblečení, alebo nejakým zaujímavým detailom či paranormálnym javom. Na fotke je zachytené niečo podivného, čo si rozhodne nedokážeme vysvetliť a vieme, že to by na fotografii byť nemalo.

Táto fotka šokovala svet
Táto fotka šokovala svet. Pozrite si ju poriadne, či si detail všimnete, vydesí vás toFoto: www.dailymail.co.uk

Fotografia bola zavesená na sociálnej sieti, než si niekto z ľudí všimol, že na nej niečo nehrá. Naozaj to vydesilo všetkých. Až ju uvidíte, nepochopíte jej vznik.

Fotografia bola obstaraná v Írsku v jednej ženskej továrni na oblečenie. Na fotografii stojí 13 žien, jedná sa o zamestnankyne tejto továrne, čo nie je, zas tak nezvyčajné, kým si fotku poriadne neprezriete. Keď sa poriadne pozriete na fotografiu a budete si všímať detaily, spoznáte, že väčšina žien má ruky cez seba do tvaru X, a že jedna ju má v boku. Pozrite sa na ľavé rameno ženy stojacej v pravo dole v rohu. Čia je to ruka? To je záhada, ktorú sa ľudia do dnes snažia zistiť, avšak nič neumožňuje normálne vysvetlenie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 19. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.