Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Štúdie, ktoré odhalili média. Predpovedajú, že ľudstvo vyhynie tesne pred rokom 2050

reklama:
ľudstvo vyhynie
Štúdie, ktoré odhalili média. Predpovedajú, že ľudstvo vyhynie tesne pred rokom 2050Foto: www.gettyimages.com

Svet už mal jedno proroctvo, že by mal skončiť. Bohužiaľ už také proroctvá boli niekoľkokrát. Ale aj napriek tomu, že sa predošlé proroctvá nenaplnili nie je všetkým dňom koniec ešte. Teraz prichádza nová štúdia o pravdepodobnom konci sveta. Jeho príchod sa odhaduje ľahko pred rok 2050. Všetci boli plní očakávania, že koniec sveta nastane až v nedohľadnej budúcnosti. Lenže čo keď to nie je úplne pravda?

Všetci sa obávajú nejakého meteoritu, ktorý by mohol  naraziť do Zeme. Avšak oveľa horšie predstavy máme všetci priamo pred očami a ani nemusí prísť zo vzdialenej galaxie. Dozvieme  sa či sa ľudstvo zničí samo alebo či sa o nás postará sama matka príroda?

Najväčším problémom, ktorý nás ženie do záhuby sú klimatické podmienky. Sú tak katastrofálne, že nové analýzy odborníkov nám predpovedajú drastické zmeny, ktoré budú mať globálny dopad. Naša planéta sa natoľko ohrieva, že do 35 rokov by sa mala Zem otepliť až o 3 stupne celzia.

Možno si teraz poviete, že 3 stupne nie sú tak strašné ale pre celý ekosystém planéty je to katastrofálna predstava. S tým, že prídu extrémne požiare s nedostatkom vody. To má za následok problematické pestovanie plodín. Odborníci majú už teraz zmapované zóny, ak v nich zostanete tak do 22 rokov zaiste vás stretnú smrteľné následky.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 10. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.