Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ste tou najlepšou ženou pre manželstvo? Vaše znamenie zverokruhu vám to napovie

reklama:
najlepšou ženou pre manželstvo
Ste tou najlepšou ženou pre manželstvo? Vaše znamenie zverokruhu vám to napovieFoto: www.gettyimages.com

Dátum, kedy sa človek narodí, nám podľa znamenia zverokruhu mnohé prezradí o jeho povahe, prístupe k partnerovi a tiež k manželstvu. Dnes sa zameriame na ženy a na to, ktoré sú podľa znamenia tie najbáječnejšie manželky.

Ženy v znamení Raka

Ženy narodené v znamení Raka prejavujú voči svojmu partnerovi veľmi silné emócie, dávajú mu svoju lásku na vedomie v každej situácii. Pre partnera a pre svoju rodinu sú schopné obetovať napríklad svoj vlastný život. Rodinné šťastie a spokojnosť je u nich na prvom mieste. Rodinnému životu podriaďujú úplne všetko. Dokážu vytvoriť harmonický a láskyplný domov. Na druhej strane vedia byť niekedy veľmi dramatické a to najmä, ak sú presvedčené, že ich láska je málo opätovaná.

Ženy v znamení Barana

Muži ich nepokryte obdivujú pre ich veľmi silný charakter a atraktívny vzhľad. Ženy narodené v tomto znamení sú realistkami a presne vedia, čo od života môžu očakávať. V žiadnom prípade nepodliehajú zbytočným emóciám a nikdy si pozornosť nevynucujú. Patria medzi veľmi silné matky, ktoré bránia svoje deti za každú cenu. Pod ich starostlivým vedením sa s ich ratolesťou stávajú prirodzené autority a vodcovia. Deti vychovávajú k samostatnosti a odvahe čeliť realite života. Je ťažké ženu narodenú v znamení Barana získať, ale keď sa vám to podarí, môžete byť spokojní, pretože nič lepšie vás stretnúť nemohlo.

Ženy v znamení Leva

Tieto ženy sú doslova levice. Silné, vytrvalé a to očakávajú aj od svojho partnera. Sú to ale aj milé a prítulné mačičky, ktoré majú rady pozornosť, a ich prirodzený šarm im zaručuje obdiv. Vedia veľmi často vystrčiť pazúriky, hlavne v prípadoch, keď sa niekto pokúša ublížiť ich rodine. To sa z nich okamžite stávajú pravé šelmy brániace svoje mláďatá. Rodina je u nich za každú cenu na prvom mieste a slovo nejde a nemôžem, nemajú vo svojom slovníku. Pre nich skrátka nie je nič nemožné.

Tak toto sú podľa znamenia zverokruhu tie najlepšie adeptky na manželstvo. My si ale osobne myslíme, že každá žena, ktorá dokáže milovať a je milovaná, je tou najlepšou manželkou, aj keď sa nenarodila v týchto znameniach.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 9. júna 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.