Psychologický test. Aké sú vaše najväčšie obavy a starosti? Čo ste na obrázku videli ako prvé

Zdieľať
Psychologický test
Psychologický test. Aké sú vaše najväčšie obavy a starosti? Čo ste na obrázku videli ako prvé Foto: brightside.me

Psychologické testy o nás dokážu skutočne veľa prezradiť, to predsa vie každý. No, a keďže vieme, že psychologické testy máte radi, dnes sme si pre vás jeden pripravili. Vašou úlohou je zapamätať si to, čo ste na obrázku videli ako prvé a následne si prečítať, čo to o vás prezrádza. Tak čo, ideme na to?

Sova

Čo sa vašich najväčších obáv týka, máte strach z vybočenia z obvyklého behu života. Ste človek, ktorý si rád robí to svoje, je stály, nerád skúša nové veci alebo mení povolania. Ľudia okolo vás často robia jednu vec, zatiaľ čo vy robíte vec druhú a následne môže dôjsť k nedorozumeniu. Vy žijete tak trochu inak ako ostatní, pritom by ste radi skúsili žiť podobne. Z tohto kroku však máte strach, pretože sa bojíte, že nebudete spokojní.

Pár

Ak ste ako prvý na obrázku uvideli pár, znamená to, že sa tak trochu bojíte, že nájdete ľudí, ktorým by ste mohli dôverovať. Bojíte sa dokonca toho, že nenájdete tú pravú lásku. Nájsť niekoho, kto bude zmýšľať rovnako ako vy, je skutočne ťažké a tak sa ľudia často boja, že sa im to nepodarí. Verte však, že časom každý nájde spoločnosť, ktorú potrebuje a do ktorej zapadne.

Ľudská tvár

Bojíte sa straty svojej vlastnej identity. Konkrétne, bojíte sa toho, že stratíte seba samého. To znamená to, že máte strach z toho, že sa bojíte stratiť svoj charakter, svoje vlastnosti a zmeníte sa k horšiemu. Bojíte sa, že sa po čase prestanete poznávať a stane sa z vás niekto iný. Táto skúsenosť nie je zďaleka prázdna, pretože je naozaj ťažké zostať sám sebou, ale je to možné.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané