Obetavé znamenia zverokruhu: Tieto anjelské ženy seba zanedbávajú, starajú sa viac o druhých

Zdieľať
Obetavé znamenia
Obetavé znamenia zverokruhu: Tieto anjelské ženy seba zanedbávajú, starajú sa viac o druhých Foto: www.freepik.com

Niektoré ženy sú ľahostajné, niektoré zase naopak také obetavé, že zabúdajú samy na seba. Túto vlastnosť tiež ovplyvňuje astrológia a znamenie zverokruhu. Zaujíma vás, ktoré ženské znamenia medzi ne patria?

Býk (21.4. – 21.5.)

Ženy narodené v znamení Býka sa rady starajú o ostatných. Sú to praktickí ľudia a pomôžu vám, kedykoľvek to potrebujete. Nielenže vyriešia vaše problémy, ale aj vás navedú na správnu cestou. Vie pozorne počúvať a vždy vám dobre poradí. Nikdy s vami nebudú plakať, ale zhodnotia váš problém racionálne. Sú vám k dispozícii, kedykoľvek si spomeniete, Býci sú nadmieru obetaví, preto im čas na seba veľmi nezostáva.

Rak (22.6. – 22.7.)

Rak je rodinný typ, a preto sa vždy stará o svojich blízkych. Je pripravený kedykoľvek poskytnúť pohodlie a urobí maximum, aby ste sa cítili šťastní. Rak je priateľ, na ktorého by ste sa mali obrátiť, ak ste v kríze. Ženy v Rakovi sú veľmi empatické a majú silne vyvinutý talent vcítiť sa do druhého človeka. Prejaví k vám aj lásku a nehu, vždy pomôžu. Často však samy sebe pomôcť nedokážu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Je skvelé mať vo svojom živote Váhy. Pokiaľ budete potrebovať akúkoľvek pomoc, tieto ženy budú vždy vo vašej blízkosti, pripravené vás vypočuť a vyriešiť problém, ktorý vás trápi. Vďaka svojej schopnosti vyvažovania sú tiež skvelé pri riešení vašich problémov vo vzťahu. Vie trpezlivo počúvať. Lenže pri tom veľmi zanedbávajú svoje vlastné problémy.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ak máte nejaké problémy vo vzťahu alebo pracovné problémy, opýtajte sa ženy narodené v Panne, čo máte robiť. Dokáže váš problém rozpitvať na kúsočky a poskladať tak, aby bol vyriešený. Ako veľa sú samy po takejto pomoci vyčerpané, už väčšinou neriešia a môže ich to zničiť.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Ženy zrodené vo Vodnárovi sú tu vždy, aby pomohli ľuďom, ako len môžu. Sú známe tým, že sa narodili ako talentované psychologičky. Tieto ženy rady počúvajú problémy iných ľudí. Sú veľmi súcitné, nebojte sa im otvoriť svoje srdcia.

Zdroje: herway.nettimesofindia.indiatimes.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané