Novembrový spln bude mať šialený vplyv na všetky znamenia. Čo hrozí?

Zdieľať
spln
Novembrový spln bude mať šialený vplyv na všetky znamenia. Čo hrozí? Foto: www.freepik.com

Novembrové novolunie bude v znamení Škorpióna. Bude to, ako keby sa vo vesmíre rozsvietilo nečakané svetlo, ktoré osvieti všetky tie temné, skryté kúty našej duše a ukáže nám, čo sme až doteraz úzkostlivo skrývali. Tento mesiac sa všetky závoje tajomstva strhnú a nahliadneme do zrkadlenia našej pravej podstaty.

Baran (21.3. – 20.4.)

Barani, ste ako ohnivý bojovník, ale aj bojovníci majú svoje slabosti. Novolunie v Škorpiónovi vás navedie na cestu sebaobjavovania, ktorá vás donúti pozrieť sa na vaše strachy a neistoty. Je načase sa vysporiadať s tými démonmi, ktorým ste tak dlho skrývali. Toto novolunie vám ponúka príležitosť konfrontovať sa s problémami z minulosti, najmä tými spojenými s finančnými traumami, dlhmi a negatívnymi energiami, ktoré boli vo vašich životoch.

Býk (21.4. – 21.5.)

Býci, ste ako pevná skala, ale aj skala má svoje trhliny. Škorpión vás donúti ísť do hĺbky a preskúmať tieto prieky, naučíte sa byť viac otvorení a zraniteľní. A až sa svetlo novolunia zase vráti, budete silnejší ako predtým.

Kľúčom k využitiu energie tohto splnu je konfrontovať svoje obavy a strachy, najmä ak začínate nový vzťah. Možno budete musieť prehodnotiť svoj prístup k ľuďom a byť viac otvorení zmenám a kompromisom, ktoré môžu priniesť pozitívne zmeny do vášho života.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Blíženci, vaše myšlienky sú ako motýle letiace z kvetu na kvet. Ale čo sa stane, keď motýľ zaspí? Novolunie v Škorpiónovi vás navedie do temnoty vášho podvedomia a ukáže vám, čo sa skrýva za vašimi snami.

V tomto období môžete nájsť silu a motiváciu na to, aby ste zmenili svoj prístup ku každodenným záležitostiam. Je čas prehodnotiť svoje každodenné rituály a procesy, snažte sa identifikovať koreň problému, ktorý vás núti k prokrastinácii.

Rak (22.6. – 22.7.)

Raci, máte pocit, že sa ocitáte na križovatke vášho tvorivého sveta? Možno vás niečo brzdí v dosiahnutí plného rozmachu vášho sebavyjadrenia. Nebojte sa, tento spln je ten správny čas, kedy sa všetko môže zmeniť.

Toto novolunie môže priniesť nové romantické príležitosti alebo nový spôsob vyjadrenia vašej kreativity. Raci, buďte otvorení zmenám a pripravení sa zamilovať alebo načerpať novú inšpiráciu do svojho života.

Lev (23.7. – 22.8.)

November 2023 pre vás, Levy, prináša viac než len jesenné lístie a predvianočné vzrušenie. Tento mesiac je pre vás časom hlbokých emócií, odhalení a zmien vo vašom domove.

Je to čas, kedy sa stretnete s najtemnejšími časťami svojho ja a umožníte im, aby sa stali silou, ktorá vás poháňa vpred. Je to čas, kedy môžete prekonať svoje strachy a tabu a stať sa silnejšími a odvážnejšími. Takže sa nebojte. Privítajte tento mesiac s otvorenou mysľou a srdcom a nechajte sa viesť na cestu k pravde.

Panna (23.8. – 22.9.)

Panny, stojíte na prahu novembrového novolunia v znamení Škorpióna, obklopení tajomstvom a napätím. Vo vzduchu je cítiť zmena. Je to čas prípravy, čas prejaviť sa. Ak skrývate vo svojom srdci zámery, teraz je čas im dať voľný priebeh. Bez ohľadu na výzvy, ktoré pred vami stoja, pripomínam vám: príprava je 90 % úspechu. A vy pripravení ste! Vykročte dopredu a prestaňte sa báť.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Váhy, novembrový spln je ako úplne nová cesta, ktorá sa pred vami otvára. Táto cesta vás môže zaviesť do úplne iného sveta – sveta, kde si uvedomíte, čo naozaj chcete v živote. Či už ide o veci hmotné, alebo o život, ktorý sa skrýva pod povrchom každodenného zhonu.

Novembrové novolunie v Škorpiónovi je pre vás o stabilite, hodnotách a vzťahoch. Kto by nechcel mať život plný stabilných vzťahov, rovnováhy a peňazí? Skúste sa na to pozrieť z iného uhla pohľadu: Máte všetko, čo potrebujete, alebo si len myslíte, že to potrebujete?

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Toto novolunie je vaše, milí Škorpióni a chce, aby ste sa oslobodili tým, že budete konfrontovať koreň svojich spúšťačov. Vždy si uvedomte – ak nemôžete niečo zmeniť, zmeňte spôsob, akým na to pozeráte. Tento mesiac sa vyhýbajte zbytočným konfliktom a hádkam. Vo svete plnom hašterenia buďte vy tým, kto prináša pokoj.

Využite túto energiu nového mesiaca k produktívnej taktike. Zamerajte sa na veľké veci, nie na drobnosti. Ste ako maliar, ktorý stojí pred prázdnym plátnom. Máte všetko, čo potrebujete, aby ste vytvorili majstrovské dielo. Teraz je na vás, aké farby a tvary použijete.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelci, tento mesiac musíte ísť do hĺbky. Existujú aspekty vašej osobnosti, ktoré zostávajú skryté v zákulisí, a nevedomé vzorce, ktoré ovplyvňujú váš život. A čo ak máte možnosť tieto vzorce analyzovať a zmeniť ich podľa svojej vôle?

Často si myslíme, že sme väznení našimi minulými skúsenosťami, ale pravda je, že máme kľúč k našej slobode. A tento kľúč je sebaprijatie. Sami seba nemôžeme zmeniť, pokiaľ nevieme, čo zmeniť. Ale akonáhle sa pozriete na svoje nevedomé vzorce a aspekty vašej osobnosti, ktoré sú schované v zákulisí, budete schopní sa transformovať a dosiahnuť svoj plný potenciál.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Spln v Škorpiónovi vás láka, Kozorožci, k odkrývaniu skrytých aspektov vášho života. Môže to zahŕňať okrem iného odhalenie vášho pôsobenia na sociálnych sieťach. Možno objavíte, že ste sa stali závislými od počtu lajkov alebo že sa snažíte vytvoriť digitálny obraz seba samého, ktorý nezodpovedá vašej skutočnej podstate.

Berte tento mesiac ako príležitosť začať znova. Môžete zmeniť svoj digitálny prístup a stať sa pravdivejšou verziou seba samého v online svete.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Vodnári, je to ako keby vám vesmír tento mesiac dal zvláštne zrkadlo, v ktorom sa neodráža len vaša vlastná tvár, ale aj vaše najhlbšie ja. Možno uvidíte tienisté stránky vašej osobnosti, ktoré ste doteraz zatláčali do pozadia. A možno uvidíte aj skryté stránky ostatných ľudí. Či už to bude čokoľvek, môže to vyvolať silné emócie – strach, žiarlivosť, posadnutosť alebo dokonca túžbu po pomste. Ale nebojte sa, sú to len ďalšie kroky na ceste k skutočnému poznaniu seba samého.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby, novembrové novolunie prináša revolúciu vašej filozofie a myslenia. Je to doba, kedy je dôležité sa zastaviť, prehodnotiť svoj životný príbeh a uvedomiť si, že ste viac než len súčet svojich spomienok a skúseností. Máte silu zmeniť svoje presvedčenie a tým aj svoju realitu. Máte moc premeniť svoj strach na vieru, svoje pochybnosti na dôveru.

Milí čitatelia, pripravte sa na november 2023. Novolunie v Škorpiónovi príde a prinesie so sebou zmenu. Ale táto zmena bude k lepšiemu. Pretože, keď sa zotmie, môžeme konečne vidieť hviezdy.

Zdroj: ireceptar.cz, stylecaster.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané