Najzlejšie ženské znamenia zverokruhu. Tieto 4 nechcete naštvať

Zdieľať
Najzlejšie ženské znamenia
Najzlejšie ženské znamenia zverokruhu. Tieto 4 nechcete naštvať Foto: www.freepik.com

Každá žena má svoju jemnú stránku, ale pokiaľ niektoré naštvete, možno to neprežijete. Tieto znamenia by ste nikdy nemali nechať žiarliť, hnevať sa alebo ich akokoľvek provokovať, najmä pokiaľ ide o emócie.

Škorpión (24. októbra – 22. novembra)

Škorpióni sú všeobecne vnímaní ako najhoršie znamenie zverokruhu. Ženy narodené v znamení škorpiónov zo svojej povahy majú neuveriteľnú túžbu po pomste, pokiaľ sa s nimi niekto akokoľvek zahráva. Na správny okamih si počkajú aj niekoľko rokov a pomsta tak príde v najmenej očakávanú chvíľu. Najhoršie na ich pomste je, že možno ani nespoznáte, že máte problém, pretože emocionálne zranenia nedajú navonok najavo.

Kozorožec (22. decembra – 20. januára)

Ak naštvete ženu kozorožca, jediné, čo môžete čakať, je sprisahanie s niekým ďalším, aby bola pomsta čo najsladšia. Navonok si nechávajú chladnú tvár, a tak ani nespoznáte, že ste kozorožca ťali do živého. Od kozorožca nečakajte žiadne malicherné roztržky, ale akonáhle budú mať za cieľ vás zničiť, pomaly a trpezlivo si za týmto cieľom pôjdu. Aj s ďalšími komplicmi.

zlá žena
Najzlejšie ženské znamenia zverokruhu. Tieto 4 nechcete naštvať Foto: www.gettyimages.com

Ryby (21. februára – 20. marca)

Hoci sa ženy narodené v znamení rýb zdajú byť veľmi jemné, rozhodne by ste u nich nečakali, že budú tretím najhorším znamením zo všetkých. Emocionálne založené ryby veľmi ťažko nesú akékoľvek vnútorné utrpenie. Majú melancholické sklony a je veľmi ťažké s nimi vyjsť, pokiaľ sa do tohto melancholického stavu dostanú. Ryby nemajú vo zvyku byť konfliktné, ale akonáhle vycítia strach z ublíženia, budú voči vám zachovávať veľkú zášť. V tých najhorších prípadoch krivdy sa pomstí.

Vodnár (21. januára – 20. februára)

Najväčšou zlomyseľnosťou žien narodených v znamení vodnára je ich skrývanie emócií pred okolím. Vďaka tomu ich protivníci nespoznajú, ako na tom sú a aké sú ich šance na výhru. Chlad, ktorý zo žien vodnárov vyžaruje, ich radí medzi najhoršie znamenia.

Zdroj: extrafit.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané