Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu. Vieme, ktorá vám pristane najviac

Zdieľať
Farba vlasov
Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu. Vieme, ktorá vám pristane najviac Foto: depositphotos.com

Pokiaľ stále tápete, aká farba vlasov vám pristane najviac, rozhrešenie môžete nájsť vďaka svojmu hviezdnemu znameniu. Upravené vlasy sú korunou krásy, na atraktivite vám však môže pridať ich správne zvolená farba. A práve znamenie zverokruhu, v ktorom ste sa narodili, vám najlepšie napovie, ktorý odtieň vlasov je pre vás ten pravý.

Baran

Baran je ohnivé znamenie, ktoré vyniká svojim sebavedomím, istotou a odvážnosťou. Pre ženy narodené v tomto znamení sú tou najlepšou voľbou teplé podtóny vlasov, ktoré podčiarkujú ich ohnivú osobnosť. Ideálna je červená všetkých odtieňov, gaštanová, medená, blond s ružovým podtónom, ale aj medová.

Býk

Žena v znamení Býka je praktická a zakladá si na kráse v kombinácii s prirodzenosťou. Ocenia predovšetkým prirodzenú farbu vlasov v medových odtieňoch. Pristanú jej aj vlasy farbené technikou balayage.

Blíženci

Pokiaľ ste sa narodili v tomto znamení, rada experimentujete. A to vo všetkých smeroch. Vašu umeleckú stránku uplatňujete aj vo farebných odtieňoch svojich vlasov. K vašej osobnosti sa preto bude hodiť aj sýto ružová alebo výrazne modrá farba. Ak chcete zostať pri klasike, to pravé sú pre vás tmavšie odtiene v karamelovej farbe.

Rak

Raci sú od prírody citovo založení. A keďže je ich prirodzeným vládcom Mesiac, jeho svit by sa mal odrážať aj v ich vlasoch. K ženám narodeným v znamení Raka sa preto najviac hodia svetlé farby vlasov s výraznými odleskami. Naopak by sa mali vyhnúť atypickým farbám, kvôli ktorým zbytočne strácajú na svojej prirodzenosti a pôvabe.

Lev

Ženy Levice sú kreatívne, odvážne a majú rady dobrodružstvo. Tieto svoje vlastnosti využívajú aj pri výbere vhodnej farby vlasov, ktorou sa rozhodne neboja odviazať. Pristanú im predovšetkým teplé farby (napríklad tmavo-medená alebo tmavo-gaštanová). A keďže sú to Levice, skvele sa k nim hodia vlasy s maximálnym objemom.

Panna

Ženy narodené v tomto znamení sú známe svojou praktickosťou aj tým, že vyznávajú nadčasovosť. Práve preto milujú vlasy s postupnými a nenásilnými prechodmi farieb. Ako stvorená je pre nich predovšetkým farebná technika sombre (ide o mäkšie ombre), s postupným prechodom od tmavo hnedej po popolavo hnedú.

Pokračujte na ďalšej strane

vlasy
Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu. Vieme, ktorá vám pristane najviac Foto: www.gettyimages.com

Váhy

V prípade, že patríte k Váham, je vaším poslaním nájsť rovnováhu, aj čo sa farby vlasov týka. Vo farebnosti svojich vlasov rozhodne nerobte žiadne extrémne zmeny, držte sa radšej svojej prirodzenej farby. V každom prípade vám pristanú teplé a mäkké odtiene, ktoré podčiarknu vašu milú povahu.

Škorpión

Ženy v znamení Škorpióna pôsobia na mužov ako femme fatale. Pristanú im tmavohnedé aj tmavogaštanové odtiene, ktoré vystihujú ich tajomnosť, odvážnosť i zmyselnosť. Ako účes je pre nich ako stvorené sexi mikádo s hustou ofinou.

Strelec

Ženy Strelkyne sú optimistické, zbožňujú slobodu a dobrodružstvo. Najradšej by skúšali stále niečo nové. A týka sa to aj farby vlasov, s ktorou rady experimentujú a testujú si na nej svoju vlastnú kreativitu. Práve preto sa k nim hodia akékoľvek odtiene červenej farby, skúsiť pokojne môžu aj dobrodružnú oranžovú.

Kozorožec

Strelec je nielen zodpovedné, ale aj veľmi ambiciózne znamenie hviezdneho zverokruhu. Ženám v tomto znamení preto sedia jednoduché a konzervatívne odtiene vlasov. Nie sú pre nich teda vhodné melíry ani výrazné farebné prechody, najlepšou voľbou je jednoliata farba. A to čierna, tmavohnedá alebo studená blond.

Vodnár

Ženy Vodnárky rady vyjadrujú svoju individualitu. Čo sa vlasov týka, rady odhaľujú budúce trendy, ktorými priamo alebo nepriamo inšpirujú aj ostatné ženy okolo seba. S farbou vlasov veľmi rady experimentujú a vybíjajú si na nej svojho tvorivého ducha. Skvelým odtieňom je pre nich šedá. Na druhú stranu im nepristane gaštan, orech alebo čokoláda.

Ryby

Ženy v znamení Rýb sú veľmi citlivé, ale majú aj umeleckú dušu. Najlepšie vyzerajú v jemných a žiarivých farbách vlasov. Skvele im sedí svetlo hnedá, šedo blonďavá, ale aj pastelovo ružová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané