Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia? Kvôli čomu vás majú radi?

reklama:
úsmev ženy
Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia? Kvôli čomu vás majú radi?Foto: www.gettyimages.com

Čo na vás majú ľudia najradšej a čím viete očariť ostatných? Aká dobrá vlastnosť vám bola daná vesmírom do vienka? Všetko vám prezradí nasledujúci horoskop. Každý človek má dobré aj zlé vlastnosti, preto je nevyhnutné, ak chce, aby ho mali ostatní radi, ukázať predovšetkým svoje dobré stránky. Nasledujúci horoskop vám prezradí, akými najkrajšími vlastnosťami disponuje práve vaše znamenie.

Baran 21. 3. až 20. 4.

Barani sú neuveriteľne láskaví ľudia, vždy vás vypočujú, poradia vám a sú úprimne nešťastní z vašich starostí. Práve za ich láskavosť a zhovievavosť ich majú ľudia radi a priatelia na nich nedajú dopustiť. Vie na seba stiahnuť stres a negatívnu energiu.

Lev 23. 7. až 22. 8.

Najlepšou vlastnosťou Leva je statočnosť. Toto znamenie sa za vás vždy postaví, aj keby ste boli v oslabení. Levy sa totiž ničoho neboja a nikdy sa nevzdávajú. Ich chrabrosť a túžba byť vždy najlepší, ich ženú dopredu. Nikdy nenechajú svojich blízkych pri dne a vždy im pomôžu k cieľu tiež.

Strelec 23. 11. až 21. 12.

Strelci sú veľmi štedrí, finančne vám pomôžu, kedykoľvek budú môcť. Majetok, hmotné statky ani peniaze pre nich nie sú dôležité, radšej nimi urobia šťastné aj ostatné bytosti v ich okolí. To, že nie sú vôbec lakomí, je ich najväčšou prednosťou.

Býk 21. 4. až 21. 5.

Býci vždy hovoria pravdu, nevedia vôbec klamať, preto je pravdovravnosť ich najväčšou kladnou vlastnosťou. Ak chcete počuť za každej okolnosti pravdu, potom sa opýtajte Býka. Nikdy nebude klamať a vždy vám všetko povie presne tak, ako sa stalo. Nič si neprikrášli, ale nepočítajte ani s umiernením, jednoducho presne podľa pravdy.

Panna 23. 8. až 22. 9.

Panny sú veľmi poriadkumilovné, preto je ich vzťah k čistote tou najlepšou vlastnosťou, ktorú majú. Po ich boku sa tak môžete tešiť na vždy čistý a voňavý domov. Nemusíte už nikdy pohnúť ani prstom, Panna všetko uprace za vás a ešte sa pri tom bude usmievať. Tiež sú veľmi dobré kuchárky a hostiteľky.

Kozorožec 22. 12. až 20. 1.

Kozorožci sú neuveriteľne ambiciózni, vždy si idú za svojim a neboja sa žiadnych prekážok. To je to, čo na nich ostatní obdivujú a za čo si ich vážia. Podajú pomocnú ruku a nie sú ľahostajní voči starostiam ostatných. Ak vás teda trápi bezprávie, pokojne sa na Kozorožca obráťte a on vám pomôže.

priatelia
Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia? Kvôli čomu vás majú radi?Foto: www.gettyimages.com

Blíženci 22. 5. až 21. 6.

Najkrajšou vlastnosťou Blížencov je práve krása, a to ako fyzická, tak duševná. Blíženci sú krásni zvonku aj zvnútra. Sú ozdobou každého večierka a hovoriť s nimi je číra radosť. Vyžaruje z nich neuveriteľne pozitívne energie. Blíženci sú navyše veľmi skromní a pokorní.

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Váhy si všetko dokonale rozmyslia, kým niečo urobia. Sú veľmi váhavé, ale aj premýšľavé, čo sa im v živote mnohokrát oplatí. Nikdy sa do ničoho nepúšťajú po hlave, čo je ich najlepšou vlastnosťou. Váhy však nikdy nespoznajú ten pocit, aké to je, radovať sa z niečoho len tak.

Vodnár 21. 1. až 20. 2.

Vodnári sú veľmi veselí, nikdy nepokazia žiadnu srandu a sú stupnicou vtipov a humoru. Tráviť s nimi čas je radosť, vždy vás nakazia dobrou náladou a v ich spoločnosti sú problémy zabudnuté.

Rak 22. 6. až 22. 7.

Najkrajšou vlastnosťou Rakov je akčnosť. Nikdy nikde neposedí a všade je ich plno. Musí byť neustále v pohybe a prežívať akciu či dobrodružstvo. S Rakom sa tak nikdy nenudíte a ak chcete tráviť aktívne čas, je pre vás tým pravým.

Škorpión 24. 10. až 22. 11.

Najkladnejšou vlastnosťou Škorpiónov je pracovitosť. Neustále len drú, aby sa oni aj ich blízki mali dobre. Nepoznajú lepší pocit, ako keď je za nimi vidieť dobre odvedená práca. Sú to dobrí a slušní ľudia, ktorým práca rukami nevadí.

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Ryby sú veľmi nežné a dobré, to je na nich to, čo ostatní majú radi. Milujú ich plachosť, dobrotu a lásku, ktorú dávajú všade naokolo. Ryby vedia roznežniť každú dušu a upokojiť aj tú naj napätejšiu situáciu. Stačí, keď prehovorí, a ich hlas je ako hudba, ktorá utlmí všetky negatívne emócie.

Zdroj: ireceptar.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 7. júna 2023

Som milovníčka dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.