Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čím ste boli v minulom živote? Záleží na vašom znamení zverokruhu

reklama:
Čím ste boli v minulom živote?
Čím ste boli v minulom živote? Záleží na vašom znamení zverokruhuFoto: www.gettyimages.com

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čím ste mohli byť v minulom živote? Určite svoju rolu hrá váš horoskop a znamenie zverokruhu. Nájdite to svoje a dozviete sa, čím ste boli v dávnej minulosti.

Baran: Vodca

Ľudia narodení v znamení Barana boli s najväčšou pravdepodobnosťou vodcami, napríklad aj veliteľmi armády. Majú vodcovské schopnosti, odhodlanie, sú statoční a vynikajú silnou vôľou. Nenechajú sa ľahko odradiť a dosiahnu svoj cieľ, aj keď mu ostatní kladú silné prekážky.

Býk: Umelec

V minulom živote boli ľudia zrodení v Býkovi určite umelcami. Je to dané ich veľkým množstvom energie, vôle a kreativity. Dokážu okolo seba vytvoriť neuveriteľne krásne veci a diela. Cenia si pohodlie, umenie, elegancia a luxus. Iste vytvárali diela, ktoré uvádzali do úžasu a inšpirovali ostatných.

Blíženci: Slávna osobnosť

Nie je prekvapením, že Blíženci patrili v dávnej minulosti medzi celebrity. Vo zverokruhu nenájdete spoločenskejšie znamenie. Ich magnetická osobnosť spolu s kreativitou, energickosťou a inteligenciou priťahuje ostatných ľudí. Boli teda určite zbožňovaní a veľmi populárni.

Rak: Učiteľ

Ľudia narodení v znamení Raka sú známi tým, že radi a nezištne pomáhajú druhým. Sú bystrí, majú obrovskú trpezlivosť a ošetrujúcu povahu. Určite boli v minulom živote učiteľmi, zrejme aj učiteľmi malých detí. Majú v sebe láskavosť, ktorá robí svet lepším miestom a deti sa v ich blízkosti cítia bezpečne.

učiteľka
Čím ste boli v minulom živote? Záleží na vašom znamení zverokruhuFoto: www.gettyimages.com

Lev: Spisovateľ

Levy majú hlavu plnú kreatívnych nápadov a skvelé schopnosti vyjadrovať svoje emócie. To všetko, vrátane ich sebavedomého postoja k životu, ich v minulom živote inšpirovalo k písaniu kníh a príbehov.

Panna: Vedec

Vzhľadom na ich schopnosti analyzovať a kriticky myslieť je vysoko pravdepodobné, že Panny boli kedysi vedci. Ich myšlienky a nápady určite viedli k prevratným inováciám. Boli ste vynikajúcim vedcom, ktorý zlepšoval životy ostatných.

Váhy: Sudca

Nie je žiadnym prekvapením, že ľudia zrodení vo Váhach so svojou silnou túžbou uviesť svet do rovnováhy a nastoliť spravodlivosť, sedeli v minulom živote na súde, a to ako najvyšší sudcovia. Obetujú sa pre mier, vynikajú silnou láskou k ľuďom, vždy sa snažia robiť správne veci a rozhodovať spravodlivo.

Škorpión: Zločinec

Manipulácia, tajnostkárstvo a diplomacia, takí sú Škorpióni. Môžu sa zdať pokojní, ale keď ich niekto vyprovokuje, prebudí sa v nich nebezpečná a nemilosrdná časť ich povahy. Preto sa v minulom živote možno dali na zločineckú dráhu. Často necítia žiadne výčitky, keď sa zameriavajú na svoje ciele.

zločinec
Čím ste boli v minulom živote? Záleží na vašom znamení zverokruhuFoto: www.gettyimages.com

Strelec: Bojovník

V minulosti bol svet plný vojen, chudoby i otroctva. Strelci v tom čase boli bojovníci, ktorí neustále bojovali za svoju slobodu. Tá je pre nich v živote najdôležitejšia. Vždy bojovali proti útlaku a ich túžba po dobrodružstve inšpirovala ostatných.

Kozorožec: Šéf

Ľudia narodení v znamení Kozorožca majú neuveriteľnú pracovnú morálku, ktorej sa nevyrovnajú iné znamenia zverokruhu. Sú zameraní na prácu, dosahovanie cieľov, budovanie obchodných spojení, uzatváranie obchodov. Z týchto dôvodov celkom iste kedysi šéfovali nejakej spoločnosti. Je to rola, ktorá zodpovedá ich prirodzenému talentu a túžbe uspieť za všetkých okolností.

Vodnár: Psychiater

Láskavé srdce, humanitárne cítenie a túžba pomáhať druhým, to patrí k zmyslu života ľudí, ktorí sa narodili v znamení Vodnára. Sú schopní vidieť u ľudí problémy, ktoré ostatní prehliadajú. Určite pôsobili ako psychiatri, dokázali presne diagnostikovať a liečiť svojich pacientov.

Ryby: Filozof

Ich neustála túžba po poznaní, premýšľavosti a schopnosti porozumenia viedli kedysi dávno Ryby celkom iste k profesii filozofa. Ryby sa usilovali o objavy, ktoré by prospeli ľuďom. Zrodenci v Rybách mali ako filozof celkom jedinečný pohľad na svet, preto ich ľudia uznávali ako vynikajúcich mysliteľov.

Zdroj: ireceptar.cz, collective.worldtimesofindia.indiatimes.com

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 19. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.