Chudobné znamenie zverokruhu. Kto nevie hospodáriť s peniazmi?

Zdieľať
Chudobné znamenie zverokruhu
Chudobné znamenie zverokruhu. Kto nevie hospodáriť s peniazmi? Foto: www.freepik.com

Existujú iba dva typy ľudí. Tí, ktorí neustále hýria peniazmi a tí, ktorí sú žgrloši. Týchto päť znamení tak zle hospodári s peniazmi, že sú v podstate chudobní.

Strelec (23. novembra – 21. decembra)

Strelci pracujú len preto, aby si zarobili na svoje ďalšie neuveriteľné dobrodružstvo, o ktorom budú všetkým raz rozprávať. Všetky peniaze teda investujú do svojich ciest a nikdy nemyslia na budúcnosť. Investovanie a sporenie sú pre nich v podstate sprosté slová. S týmto prístupom teda nikdy nemajú väčší obnos peňazí a sú radi, že majú aspoň na základné potreby.

Váhy (23. septembra – 23. októbra)

Ľudia narodení v znamení váh milujú luxus a radi sa ním obklopujú. Nie každý ale má finančné prostriedky a možnosti také veci mať. S tým sa ale váhy nezmieria, a tak sa často bezhlavo vrhajú do nevýhodných pôžičiek a úverov, ktoré potom nesplácajú. Tým sa dostávajú do problémov, ktoré ešte ku všetkému vôbec nechcú riešiť.

Blíženci (22. mája – 21. júna)

Blíženci radi spoločnosti ukazujú, že sú na úrovni a že si môžu dovoliť všetko, čo si zaumienia. Obliekajú sa do krásneho oblečenia a obchádzajú každú akciu, ktorá sa naskytne. V skutočnosti sú na tom teda blíženci horšie ako sa tvária a pred výplatou ľutujú hýrenie. Nikdy sa však nepoučia.

Baran (21. marca – 20. apríla)

Barani sú veľmi ochotní finančne vypomáhať svojim blízkym. Nikdy ich nenechajú v štichu aj keď na tom sú potom sami zle. Radšej si požičajú peniaze sami, ale nikdy neodrieknu. Tiež nikdy nedajú najavo, že by si niečo nemohli dovoliť, čo ich môže priviesť do finančných problémov.

Škorpión (24. októbra – 22. novembra)

Škorpión sa bude chcieť vždy vyrovnať svojmu blízkemu okoliu. Pokiaľ teda bude dostávať drahé darčeky, radšej sa zadĺži, než aby utrpelo jeho ego, že si nemôže dovoliť to najlepšie z najlepšieho. Nikdy nenechajú znášať náklady partnera, a to ani v prípade, ak bude škorpión zarábať podstatne menej.

Zdroj: extrafit.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané